Hříšný tanec 2 (2004)

Síce sa tomuto filmu nepodarilo nadviazať na jeho predchodcu, mne sa to páčilo. Bolo to iné, Diego Luna je sympatický herec, ktorý tomu dodal tú latinskú stránku, zatiaľ čo Romola Garai, pre mňa zatiaľ totálne neznáma herečka (aj keď sa chystám na lahôdku od BBC, The Hour), zas tú druhú stránku. Ja neviem, ja som bol spokojný, veď nedá sa všetko urobiť tak, ako to už raz bolo spravené a, čo je hlavné, bol tam tanec a bol hriešny, takže spokojnosť.

Ozzy & Drix (2002) (seriál)

Teraz, keď zisťujem, že je to len napodobenina, som sklamaný. No aj tak som rád sledoval každý súboj, ktorý agenti bojovali

Svet v obrazoch (2009) (pořad)

Reportáže boli vážne dobré, aj keď podané troška nudným spôsobom. Hlavne tá hudba dokázala omrzieť. No človek sa aj tak naučil dosť zaujímavých vecí.

GYMPEL.TV (2011) (seriál)

Trápne a trošku obyčajné. Nepáčil sa mi výber hercov a ich dialógy boli také neprirodzené. Inak som to ani nevidel celé, ale žeby mi z toho bolo až tak zle. To nie..

Smotánka (1996) (pořad) odpad!

Neviem, prečo som ohodnotil tento rubbish. Asi som musel. Zbytočné, zbytočné a zbytočné...ale nie tento komentár, ale táto relácia.

Alf (1986) (seriál)

Alf a Stano Dančiak. Bláznivá kombinácia. Rád som pozeral tento seriál pre jeho jednoduchosť a primitívnosť. Nič náročné..len relax a oddych.

Bugs Bunny a jeho přátelé (1960) (seriál)

Aj zajac Bugs patril k mojim obľúbencom. Bol dokonalá postavička, bez akejkoľvek chybičky.

Snowboarďáci (2004)

Na české filmy mám asi slabosť, no nemôžem si dovoliť dať im menej ako tri *, veď ono sa to dá pozerať a veru dá sa to pozerať viac ako jeden krát. Určite sa nájdu aj slabé miesta v českej kinematografii (tak ako sa v tej našej nájdu svetlé miesta), no tento film by som tam nezaradil, pretože jednako pesničku od Bartu som si spieval veľmi dlho a jednako videl som tento film asi 3x a to nie preto, že by som musel, ale chcel som. Je to vtipná oddychovka, ktorá sa možno snaží hrať na trápne americké filmy pre mladých, no to je nejde a práve preto to nie je až také zlé.

Gympl (2007)

Nemôžem povedať, že by to bolo celé zle. Skôr sa mi tu pýta jedna veta a to ohľadom správania dnešnej mládeže, zobrazenej aj v tomto filme. Áno, je to tak. A to je celé zle, nie tento film.

Agatha Christie's Poirot - Smrt na Nilu (2004) (epizoda)

Môj prvý Poirot, ktorého som videl a na ktorého nedám dopustiť. Videl som ho mnoho krát( túto časť), no stále žasnem nad jeho genialitou. Taktiež znova treba pochváliť kostými a všetko, čo sa obdobia týka, pretože to je skvelé. Samotný Poirot nestráca trpezlivosť a chladnú hlavu, čo sa mi na ňom najviac páči. Čo viac dodať, zadržme dych a nemo sledujme, ako pán pracuje.