Na dotek (2004)

Cítil som, že scénar ma potenciál, dobrý nápad (nekonečné vravenie pravdy a poetické dialógy) problém je, že som sa NUDIL!

A.I. Umělá inteligence (2001)

Dlhé, nudné, možno až príliš prešpekulované = stačilo toho menej nie dvojité Sci-fi. Jeden z tých slabších Spielbergoviek. Haley Joel Osment večný sympaťák ! :D

Sociální síť (2010)

Perfektné, dokonalé, zaujímavé. Žeby dobrý režisér?

Juno (2007)

Príjemné, nenásilné, pozorovatelné, poučné. PS: super hudobný podmaz.

Odstřelovač (2007)

Znova príjemne prekvapený na to aké komentáre čítam. Áno nie je to žiadna tutovka pre fajnšmejkrov, ale na relaxovanie úplne v pohode, samozrejme blbé dialógy a Američania s veľkým "A", no popravde predstavoval som si to 100x horšie ako to dopadlo. Takisto mám námietku, že určite koniec nebol až taký predvídatelný ako býva zvykom u týchto filmov. spokojnosť na 75%

Fighter (2010)

Film aj napriek toľkým negatívnym komentom ma dostal a po pravde ja som na to skočil, či už je to perfektným hereckým výkonom Christiana Balea alebo príjemnou atmosférou boxerskych filmov, neviem. Určite je to film, ktorý si môžem bez výčitok svedomia zaradiť k Warriorovi alebo Rokymu.

Já, legenda (2007)

Možno aj keď nie je tak dobre hodnotený, je to film, ktorý som bol schopný si pozrieť 5 x po sebe. Takisto musím podotknúť skvelý herecký výkon Willa ( polovičku filmu hraje úplne sám). U mňa veľmi pozitívne pocity.

Sedm životů (2008)

Nuda, nuda, nuda ..... s tak veľkým potencionálom ! + dobrý herec, ktorý ho má.

S čerty nejsou žerty (1984)

Velmi pekná rozprávka, dal by som to aj za 5* , ale konkurencia Česko-Slovenských filmov nedovolí.