Houbičky (2007)

Ukázky byly hodně dobré, ale nakonec film byl katastrofický. Velmi nedoporučuji!

Občan Havel (2007)

Jeden z nejlepších autentických dokumentů vyrobený v Čechách. Nepublikované záběry z období revoluce a důležité momenty života našeho bývalého prezidenta. Jelikož si Václava Havla nesmírně vážím, tento snímek jsem pozorně vnímal všemi smysly. Doporučuji!

Kouř (1990)

Tenhle snímek se mi velmi líbí - je plný protikladů (dělnické prostředí, alkoholici versus šampónek Arnošt a kráska Lucie Zedníčková) a z nějakého důvodu mi připomíná totalitní dětství. Pořádný porevoluční film, který prostě musíte vidět!

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Unikátní snímek po všech stránkách. Vynikající herecké výkony, rozmanitá hudba a ještě lepší děj. Tenhle film si pustíte klidně 100x a stejně vás bude pořád bavit. Scénky a dialogy z tohoto filmu se vám zaryjí pod kůži a kohokoliv se zeptáte, bude je pravděpodobně také znát. Nemá smysl dál rozpitvávat, dávám pět hvězdiček!

Monstrum (2008)

Bezkonkurenčně jedno z nejlepších sci-fi co jsem zatím viděl. Cloverfield jsem shlédnul zcela náhodně aniž bych předem vůbec tušil o co jde. Začátek byl nic neříkající. To co ovšem následuje potom, je neuvěřitelně realistické a šokující. Ještě teď věřím, že se to skutečně stalo. Dávám 100%, protože tenhle film si to zaslouží. Poznámka: Hodně se těším také na "District 9", podle toho, co jsem slyšel je to v podobném stylu.