Než ďábel zjistí, že seš mrtvej (2007)

Zajímavé, ale jednou by to mohlo stačit. Dívat se na tohle opakovaně, to chce mít lepší žaludek, než je ten můj... Možná 5 hvězd by to také sneslo, ale protože mi bylo skutečně zle, jenom 4...

Ospalá díra (1999)

Jarheadovi moc libit,moc!!! Vizuální stránka je fantastická, příběh sice jednoduchý, ale to vůbec nevadí. A ten černý kůň hmmmm. To se musí vidět

Mlčení jehňátek (1991)

Bez výhrad. Prostě hodně dobrý filmeček na kterýkoliv večer. Sir Anthony je Pan herec. Ten je tak úlisný, že když se člověk podívá do výkladového slovníku pod pojem úlisnost, najde tam určitě fotku Hannibala Lectora.

Skrytá identita (2006)

Mě film úplně pohltil. Je to taková verze dětské hry "všichni proti všem" (saozřejmě myšleno s velkou nadsázkou). Ani jsem neměl čas uvažovat během příběhu, jak by to mohlo všechno dopadnout. A vůbec jsem ani nechtěl, nechal jsem se prostě tvůrcům podat. Až tak mě to zasáhlo. A Leonardo se stále lepší a lepší... A Jack, jako by to už někdy dělal... Jen Damon byl takový unylý, nevýrazný.

Před soumrakem (2004)

Hvězdiček bych dal o hodně více, kdyby to bylo jen trochu možné. Pohlazení po duši, aneb jak člověk přehodnotí své mladické ideály s odstupem několika let... musím sehnat v originále, viděl jsem jen v dabované verzi a musím přiznat, že nic moc, teda aspoň pro mé ucho nebyl výběr dabérů to pravé ořechové.

Nejhledanější v Malibu (2003) odpad!

Souhlasím s Broukem, na lince StudentAgency asi největší s.r.a.č.k.a, co je k dispozici. To je tak zoufalé, trapné...nevím, dle jakých kritérií se určuje, zda-li určitý film patří ke komediím. Dle mého skromného mínění by se měl člověk u komedie parkrát zasmát a měla by se mu aspoň trošičku zlepšit nálada. Což se mi při shlédnutí tohoto KANÁLU nepřihodilo ani omylem. Ještěže druhým snímkem v autobuse bylo Před soumrakem, ale to je jiná záležistost...

Černý čtvrtek (1998)

Nebýt vychrtlé Pořízkové, tak bych možná jednu hvězdu přidal. Ale takhle blééééééééééééééééé

Koloseum - římská aréna smrti (2003) (TV film)

I když se jedná o hraný dokument, byl jsem velmi spokojen. Narozdíl od megadrahé megakrávoviny Gladiátor. Perfektní pohled do života gladiátorů bez rozmáchlých gest, patosu ala America a bez přikrášlování pro povrchního konzumenta filmů...Co na tom, že tam nebyly supernejlepší triky, když tam hlavní hrdiny hráli sympatičtí herci, které bych si dokázal v roli gladiátorů představit i ve skutečnosti. Narozdíl od Crowea :-((

Vikingové (1999)

Ať si kdo chce co chce... mně se to docela líbilo. Rozhodně mě upoutal více naž připitomělý Gladiator a kdo ví, jaký další historický spektákl. Leif Ericson se sice určtě musí obracet v hrobě, ale nezapomeňme, že to není "based on true story". Banderas nic moc, ale ti obrovští vikingové byli skvělí všichni. A kdo si myslí něco jiného, ve Valhale mu to spočítají...Když se chci dívat na akčně-historický film, neočekávám přece žáden myšlenkový orgasmus,ne??? takže asi tak, howgh