Ženich uvízl (1975) (TV film)

"... je aristokratka, ale má silné demokratické sklony..." :-D

Hra s nevěrou (2005)

Docela povedený thriller. Jennifer Aniston si zahraje 2x za 10let v žánru mimo komedii a vždy z toho vypadne něco zajímavého.

Pupendo (2003)

Jak léta jdou, musím své hodnocení změnit ze 4 na 5 hvězd. Ten film si to zkrátka zaslouží. Hlášky zlidověly, tím se film řadí ke klasice a basta fidli.

Vesničko má středisková (1985)

V tomto filmu - co slovo to perla. Absolutně neomrzitelná záležitost. MIluju starší české komedie. Svěrákův, Macourkův a Lipského humor, to opravdu můžu.

Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (TV film)

Bezkonkurenční film. Skvělá komedie, perfektní obsazení, vtipné dialogy. Škoda, že už se tohle netočí :(.

Pravý rytíř (2016) (TV film)

Na novou pohádku jsem se těšila. Tohle opravdu nevyšlo. Scénář o ničem. Přehráváno na všech frontách. Jdu se spravit Libuškou Šafránkovou a její Popelkou.

Kosmo (2016) (seriál)

Od dvojky po čtyřku jsem se skvěle bavila, ale pětka šla bohužel dolů, škoda.

Respire (2014)

Tedy Mélanie, ty mi dáváš zabrat. Opět výtečně natočená vztahovka. Scénář, režie výborně vygradováno. Kamera, zvuk do detailu vypilováno. Ta holka zkrátka umí! Herecké výkony velmi přesvědčivé. No - uf!

Les Adoptés (2011)

Přidám se k fandům Mélanie nejen jako herečky ale i režisérky. Nápaditě natočený snímek. Kamera velmi příjemná, příběh moc hezky vystavěný, herci sehraní. Slzy jsem ronila asi v ty správné okamžiky. Klidně bych se podívala znovu. Snad bude Mélanie pokračovat a udrží si linku kvality. Francouzská kinematografie bude vděčná...