P.S. Miluji Tě (2007)

To bylo tak skvělý!První, opravdu první romantický film, který jsem probrečela od začátku do konce a za tento nelehký úkol dávám tvůrcům 5* Dostává se na první příčku mých oblíbených romantických filmů.

Vyměřený čas (2011)

Je zajimavé, že v dnešní době mnoha různých filmů opakujících a kopírujících své náměty lze natočit něco tak originálního, chytlavého a ještě k tomu sci-fi :D Velké překvapení.Dávám 5*

Bez kalhot (2012)

Tak tenhle film pro mě byl večerním nadopováním,co k tomu říct, radost pohledět.

Černobylské deníky (2012)

U tohoto filmu jsem měla celou dobu takový divný pocit, protože Pripjat jsem znala jenom z fotek a nedokážu si představit co bych tam dělala, kdybych se tam ocitla. Každopádně obdivuju herce a všechny kolem, že tam dokázali točit! Jako film takový nic moc, nenadchne, ani neurazí.2*

Nikdo není dokonalý (1998) (pořad)

První pořad na Primě u kterého se fakt upřímě zasměju.Ovšem baví mě jenom odpovědi lidí :-D

Na vlastní riziko (2012) (pořad)

No, na to že to je pořad Primy, tak to zas tak špatné není, vcelku mě to i bavilo a jako hrobnice bych fakt bejt nemohla brrrr.3*

Zápisník jedné lásky (2004)

Je zajímavé, jak z takového jednoduchého příběhu lze zniknout tak krásný, dojemný film a že já moc na tu romantiku nejsem. Herecké obsazení vynikající hlavně co se v mužském pohlaví týče.Dávám 5* za nejkrásnější romatický film co jsem kdy viděla.

Probudím se včera (2012)

První česká novodobá komedie, u který jsem se smála od začátku do konce. Nesmělý Mádl se do téhle role skvěle hodil, Kotka bych si představit nemohla...Hadrbolcová to na konci jak se říká "zabila". Dávám 4*, časem možná dám 5.

Prci, prci, prcičky: Školní sraz (2012)

Příjemné překvapení !Takhle jsem se naposled pobavila uz ani nepamatuju a to že já se směju každý kravině. Stifler samozřejmě nezklamal a ta jeho scéna s kaděním byla fakt super :-D. Stejně to na konci nejvíc završil Jimův táta, haha

TOP STAR (2010) (pořad) odpad!

Musím změnit hodnocení z 1* na odpad potom co jsem tam videla Pomejeho. Vzdycky se teda radsi ptam mamy kdo to zrovna uvadi B)) Mam ho docela rada, ale tady se na nej neda koukat.