Román pro muže (2010)

Tři hvězdy za film + další za Donutila, ukázal se v novém světle, který člověka pobaví!

Letopisy Narnie: Plavba Jitřního poutníka (2010)

Kdybych nečetl knížku tak dám asi více hvězd, ale dlouho bych váhal, protože u takovýhle filmů bych očekával nějákou bitvu, byl jsem trošku zklamán z filmových efektů. Tři hvězdy dávám, ale jakejštakejš

Plechová kavalerie (1979) (seriál)

Nechápu proč jako žánr je určeno drama..?? Já osobně bych dal komedii, řešit problém co dostal kombajnér k svačině je docela dobré pobavení! Samozřejmě, že není každý díl úplně extra, ale jsou tam díly, které mě pobavili.

Hurá do basy (2006)

Komedie z prostředí vězení, která je velmi zábavná! Některé scény tam jsou úplně vynikající! Neni tam nic složitého na pochopení, takže si myslím, se zasměje téměř každý z nás.

V zajetí rychlosti (2005)

Bert Munro dokázal přesvědčit okolí a sousedy, že nic není nemožné! Anthony Hopkins to zahrál na jedničku. Musím říct, že Bert měl pěkné bydlení... a zajímavý způsob zalévání citroníku... a vařit čas z vody kde před tím lil olovo, zajímavé! Občas jsem se i zasmál, například, u vyfouklého kola je defekt jenom na spodní straně :-D

Vykoupení z věznice Shawshank (1994)

Se mi zdá... ... že 5 hvězd je pro tento film málo! Zasloužil by mnohem více, stejně jako Forrest Gump. Andy Dufersen, tichá voda, která břehy mele :-))... Ovšem nebýt Reda, tak by neutekl. Jsou tam i některé scény, které mě trochu rozesmáli :-)

Patriot (2000)

Lidi... Každý tady píšete že je to průser, ale v čem? V režii, hereckých výkonech nebo snad ve scénáři? Mě to příde jako pěkný film, řadím ho mezi své NEJ :-) Ať si každý myslí co chce, ale mě se líbí!!!

Pád do tmy (2005)

Prvních asi 20 minut jsem nechápal proč je toto horor, později jsem pochopil, opět jsem se na horor koukal s kámoši a všichni jsme se příjemně bavili a "báli". Nic satanistického ani pekelného, pouze nestvůry a tyto horory nejvíc miluju!!! Jo a abych nezapomněl, dobře že se ta ženská u konce probudila protože by si jinak poblila auto, nechtěl bych....

Pach krve (2003)

Miluju horory kde jsou nestvůry a potvory... Takovéhle typy hororů kde se občas člověk strašně lekne a přitom to není tak hrozné úplně miluju! Koukal jsem na to s kamarády a vždy když byla "lekavá" scéna, tak se mi velice líbilo jak každý sebou škubnul :-D

Ti druzí (2001)

Úžasnej horor, žádní zombíci ani jiné nestvůry a musím se přiznat, že jsem se bál. Nicol Kidman to hraje dokonale a film jako takový je velice pěkný!