Nickyho rodina (2011)

Výborné! Nicholas Winton je opravdu dobrý člověk! Pěkný dokument. Běhá mi mráz po zádech když si představím, že bych byl ve stejné situaci...

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Blbost.... Nevim co jiného bych sem měl ještě napsat.

Avatar (2009)

Napětí, obavy, radost.... To vše jsem při filmu cítil. Musím říct že život Na' vi byl vážně zajímavej... Pěkný film, Jamesovi Cameronovi se dílo povedlo :-))

Comeback (2008) (seriál)

Martin Dejdar jako Ozzák :-D . Opravdu to hraje pěkně... Takový vtipný, pěkný a 20 minut pro jeden díl je akorát :-). Legrační zpestření večeru u televize :-))

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Earl - loser, ktereho si ochočila karma=nádherná komedie!!! :-D

Chalupáři (1975) (seriál)

Kemr-Opravdu skvělí výkon! Nejlepší český komediální seriál, kterej má styl! Né jako dnes Ordnice v růžové zahradě, nebo jiný nesmysly! Opravdu nááádhera! :-))

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Dlouhou dobu jsem si o tomto filmu nemyslel nic dobrého a nechtěl jsem ho už nikdy vidět, ovšem pak jsem se na to znovu podíval a už mi to jako blbost nepřišla.. Zvláštní

Hádej, kdo jsem! (2007) (pořad)

Občas když to dávají se na to podívám, ale že bych to vyhledával tak to vůbec... Někdy je to i zajímavé jak čeští herci hádají. :-)

Aféry (2011) (seriál) odpad!

Odpad! Na seriály takovéhoto typu nejsem zvědav, nuda a otrava... :-(

Faunův labyrint (2006)

Jako příběh jsem chápal, ale nechápal jsem chování postav... :-/ Občas jsem se nudil asi mě budete nenávidět, ale moc mě to nenatchlo