Winchester: Sídlo démonů (2018)

Já jsem hrozně moc překvapenej! Jak ze zážitku z filmu, tak s celkem slabého hodnocení... Moc se mi líbilo téma filmu, myšlenka, zpracování! Každej kostým seděl dokonale. I to obsazení, a to nejsem vůbec fanda třeba Clarka... Sedlo mi to a za mě spokojenost! 75%

Rampage Ničitelé (2018)

Těšil jsem se moc, nakonec tak půl na půl spokojenost... Jo, Rock má daleko na víc, naopak je super, že zkouší všechno a tak nějak mu vše vychází a sedí. Ovšem toto je asi jeden z těch jeho slabších šlápanců. Digitální masakr, kterej né vždy vypadá grandiozně svěže a na pohodu... První půlka filmu je určitě lepší, závěr je trochu až moc. Jinak pohodovka a filmek na vyplou palici společně s čokoládou či pivkem. Nebo manželkou??? 55%

Nepřítel v mém domě (2016) (TV film)

Prostě film amatérsky natočenej, plnej amatérů a všeho amatérskýho! Nevím ani proč to komentuju... Prostě to běželo v bedně, žena na to koukala, tak jsem to taky dal... Jinak samozřejmě totální kokotina! 20%

Vadí nevadí (2018)

Konečně něco, co mě chytlo, překvapilo a hlavně pobavilo! Pohodová vyvražďovačka s lacinou pointou a příběhem na entou, ale vše to parádně odbývá a šlape, tak jak má... Fakt jsem se bavil! Obsazení asi jako u nás v partě na fotbálku, no.... No... No, takže vlastně super! :) 75%

Nikdy to nevzdávej (2008)

Film na první pohled nevypadá vůbec špatně, ale...... Hlavní hrdina děs, záporák děs číslo dvě, Amber dětská a směšná. Ale určitě chválím roli učitele a tvrďáka Djimona Hounsoua! Za něj dávám tři hvězdy. Jinak se divím celkem vysokému hodnocení! I když vím, že snílků je okolo nás spousty... Slabota a Sean je krapet tragéd! Někde jsem zde četl modifikovanej Tomáš Cruise - to sedí! Holt bohužel jen ta kvalita Toma chybí... 55%

Operace Entebbe (2018)

Zajímavý, nicméně hrozně nezáživný a pomaloučký... I přes supr obsazení, pan Padiha s tím moc né a né naložit na stopro. Jak vždycky píšu, že jsem rád za autentický záběry a za něco skutečnýho k té dané story, tak díky "bohu" to téhle operaci zachránilo prdel a tři hvězdy! Průměr jak vyšitej! 50%

Avengers: Infinity War (2018)

Asi jde o nejpodivnější díl Avengers! To co začalo, každej čekal, to jak to skončilo, asi nikdo... Určitě i mě, jako mnohý to trochu rozhodilo. Což o to, Thanos je frajer a umí naše hrdiny moc a moc potrápit s ledovým klidem a úsměvem na rtu, ale nebejt šutrů, je to poloviční sráč... Nicméne jeho temný charisma je geniální a to především i díky supr českýmu dabingu Mirka Etzlera. Já fakt nevím... jsem z toho krapet rozpoloženej, což tak vlastně asi všici okolo filmu na diváka budujou a chtejí to po něm! Faktem je, že našim borcům jsem fandil až do konce a jsem zvědav, jak to celý dopadne do budoucna... Je to první poločas, hraje se ještě druhej a tam se samozřejmě vše rozhoduje! 80%

Deadpool 2 (2018)

Tak tohle je dost pecka! Za mě kousek výš než jednička a možná si už i na Ryana trochu zvykám. Příběh je oproti jedničce trochu záživnější a možná je i víc jakoby veselejší. A to mě právě asi zrovna víc bralo. Nicméně pokud jde o oba díly, jde o supr nářez, kterej baví a možná jen nezaujatý a tupce neoslní! 80%

Deadpool (2016)

Abych byl upřímnej, čekal jsem víc! Ale zase proč ne... Slabej Reynolds není pod maskou moc vidět a já si nepřipouštím, že top film z žánrů komiksu plnej očekávání táhne právě on. První pokuk nic moc, na druhej pokus to už celkem ušlo! Není to zázrak, ale určitě jde o originál a něco co tu ještě nebylo! 75%

Kazišuci (2018)

Jedna velká klasika. Filmek pro oddych a pohodu, plnej stupidních vtípků, pubošů a hrozně vypatlaných rodičů. Asi by se svět obešel bez těchto americkejch sůpr komedošek, jenže zase třeba já je radši, než skvělý "komedie" Trošky. Bez toho se zase obejde oko mé... Kazušuci ideální pro pokuk s drahou polovičkou a samozřejmě nic nečekat. 50%