Ant-Man a Wasp (2018)

Tak jestli jsem byl rozhozenej už při jedničce ohledně různých a všemožných triků, vychytávek a vymazleností, tak dvojka mě v tomhle směru ještě o to víc skpola na prdel! Ant v několika polohách vzrůstu? No do prdele! Útěk ze školy mě opravdu pobavil! Dál třeba laboratoř alias kufr, angličáky, klasicky miliony skvělých hlášek atd.... Paráda! No a co má Marvel v podstatě vždy vyšperkovaný, tak tady dvojnásob a to je obsazení! Od Rudda, přes Douglase, Lillyovou, Pfeifferovou, Kamenovou, Fishburna až po naprosto skvělýho Peñu! Prostě se to opět a zase povedlo a za mě je Ant-Man jeden z nejpříjemnějšího překvapení co se týče hrdinů z Avengers! Jsem zvědavej jak tohle teda dopadne!?! 85%

MEG: Monstrum z hlubin (2018)

MEG se povedlo, to co dlouho ničemu, pač takhle nerozhodnej o jeho známce jsem dlouho u ničeho nebyl! Po večerní promítačce jsem byl přesvědčenej, že bouchnu průměrný procenta. Po spánku a následným rozložení filmu v palici jsem se krapet umoudřil a tu čtvrtou tam plácnout musím! Rybičky i podmořskej svět vypadaly parádně, akce byla ulítlá, ale zábavná, místy dechberoucí! Vizuál na béčkovej biják parádní! Obsazení slaboučký, ovšem několikrát zmíněnej a hlavně chválenej Statham to utáhl sám bez problému - za mě i palec nahoru za Ruby Rose. No a vlastně, i když v žádným případě neprahnu po koníčku s prutem a háčkama, tak si filmek ještě někdy rád pustím, pač to byl určitě zábavnější rybolov, než s Kubíkem Vágnerovým! 70%

Mrakodrap (2018)

Kdybych tento kousek viděl někdy v závěru minulýho století, tedy v devadesátkách, měl bych něco kolem desíti roků, pálil bych plnej počet. Dnes nemůžu hodnotit víc jak průměrnej film. I když snaha se přiblížit těm daným 90kám se cení! Naopak scény s jeřábem, či hrátky pavoučího muže s páskou na římse, to bych asi nechal bez komentáře... Každopádně jednou se to dá vydržet uplně v klidu. Palec nahoru za Rocka, kterej se s tím dvakrát nesere a zkouší všelijakej žánr co mu vleze do cesty! Navíc mu to vychází a stává se z něj težkej univerzál! Ten chlap prostě umí a baví mě! Za mrakodrap ovšem tak 55%

Debbie a její parťačky (2018)

Supér! Gary Ross parádně vybral všechny holky do svýho bijáku, silně to navíc obsadil, napsal tomu ještě i vtipnej, nápaditej a zábavnej scénář, no a já se vlastně bavil úplně celou dobu. Nevím jaká z mistriň hereček byla nejlepší, ale za mě především hlavní duo Bullock/ Blanchett. Výborná oddychovka nejen pro ženské publikum. 75%

V oku hurikánu (2018)

Hóóóši! Tak tohle byla mega srajda doprovázená mega supr hereckejma výkonama! Palec hóre za Maggie! Palec za Inesona! Jinak je to totál hovadina s debilním, totálně pičovským, směsným humus sranda digitálem!!!! I přes to, je zde zajímavej a zábavnej děj, celkem solidně uprchající čas a hlavně hvězdy za hlavní role klaďasky a záporáka! 50%

Jurský svět: Zánik říše (2018)

Jako první díl Prattova světa se těžko bude překonávat, nicméně jako popcornovka a jednohouba to funguje skvěle. Dražba dinosaurů? Ano debilovina! Ale proč nad tím dumat. Chce to vypnout a bavit se. Užívat si supr vizuální stránku filmu, digital, nádherný zvířata, tajemno a akčnost! Všichni víme jak je jednoduchý počítačovou animaci v nových filmech lehce sprznit a to ať jde o krajinky, města, monstra, či právě ty zvířata.... A toto mají Jurský světy i parky od prvopočátku naprosto vyšperkovaný! A to se my i na Zániku říše líbilo. Přizpůsobil jsem se tomu bijáku a proto jsem asi tam kde jsem. Na pohodových čtyrech hvězdách a 75%

Justin: Jak se stát rytířem (2013)

Další klasická pohádka minimálně jednou dvoudenně puštěná u nás v baráku... Takže to člověk tak nějako nakouká aniž by chtěl a snažil se. Občas na to zaujatě čumím, než si uvědomím, že to vlasně není puštěný kvůli fotříkovi... A možná i skrz ty moje chvilkový záseky na rytíře si to tu průměrnou známku a tři hvězdy zaslouží! 55%

Nádech pro lásku (2017)

Vše co mám rád u životopisnejch story, který jsou podložený skutečným příběhem tu bylo... Miluju autentický záběry, fotky atd... To tu bylo. Tak co mě tak nějak nevoní? Je to určitě zbytečně táhlá nuda společně s hlavním hrdinou Garfieldem! To je herec neherec, kterej mi fakt nesedí. Jinak jde o klasickej průměr. 50%

Yeti: Ledové dobrodružství (2018)

Ach má láska! Ano, mluvím o své dceři! Tady nebudu hodnotit ani tak film, jako hodnotu otcovské lásky a zážitku s dcerou prvně na pohádce v kině :) 3Déčko bylo úžasný! Sem tam nějaká hláška, sem tam nějakej efekt, sem tam nějaká jednoduchost, ovšem vše to přebil pohled na mojí krásnou princezničku v dvakrát větších brejlích než má hlavu, v dokonalým zaujetí a s plnou papulí brambůrek! Je to hrozný a vím, že to sem nepatří, ale já jsem v tu chvíli byl fakt hrdej fotr!!! A to je k nezaplacení!!! 100%

Villa Capri (2017)

Akční komedie? Freeman, Lee Jones, Russová? Hošííí! Tohle měla bejt kurva záruka kvality! Hrůza větší něž Michal a sračka asi jako po tejdnu kalení.... Nevěřil jsem tomu, že jsem to dokoukal. A ty Morgane - nekurvy si kariéru a nenasírej si fanoušky! 25%