Nebezpečná laskavost (2018)

Celkem fajn oddychovka. Uvěřitelnost malá, ale o to tady asi úplně nejde.

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Nebavilo. Na sci-fi s pořádným rozpočtem je to až tristně obyčejné.

Trust (2018) (seriál)

Skvělý příběh, zapůsobil především proto, že jsem o Gettyovic klanu doposud nic nevěděl. Výborné herecké výkony.

Zabiják & bodyguard (2017)

Asi takhle dneska vypadá top akční komedie, ale mně to moc nesedlo. Koukalo se na to jakžtakž hezky, ale akční scény jsou moc přehnané, komediální vložky často dost vynucené a jen naoko. Škoda, protože Samuel je Badass M-F ze staré školy a Ryan se pro podobné role narodil (možná zde trochu méně než Deadpool, ale i tohle sedlo).

American Crime Story - Versace (2018) (série)

První díl byl skvělý a navnadil. A pak to šlo dolů, brutálně dolů - s kvalitou, tempem, zajímavostí. Poslední tři díly už jsem nedokoukal.

Kingsman: Zlatý kruh (2017)

Příliš... epické. První Kingsman nebyl uvěřitelný, taky byl přehnaný, ale tak nějak to ubalancoval na stylu a vtipu . Zde už je to jen jízda, akce, nemožné střídá nesmyslné. Někdo to má rád, ale na mě toho bylo prostě moc. Velký plus za Julianne Moore a Eltona... minus za všechny ostatní.

Coco (2017)

Trochu předvídatelná nuda - Pixar od převzetí Disneyem je více vidět pohled na svět od myšáka než co jsme byli zvyklí od lampičky.

Génius - Einstein (2017) (série)

Poučné, zajímavé, napínavé. Koukám, že Liberec a Praha is zahrály Švýcarsko, Německo i Princeton :-)