Hlasy (2020)

Musím dát teda 4*, protože ač se jedná o celkem neoriginální snímek bavilo mě to. Točit to Amíci tak je z toho klasická lekačka.

Příběh Alvina Straighta (1999)

V tom filmu se vlastně za celou dobu nic nestalo, ale ono je to fakt hezky natočeno a bravurně zahráno, že si to 4* zaslouží. Na světě je krásně, hned bych šel někam na čundr.

Banderovci (2010) (TV film)

Strašně nekritikcé hodnocení této pro mě donedávna neznámé historické kapitoly.

Chalupáři (1975) (seriál)

Tak jsem se konečně pustil do téhle české klasiky. A hned po první dílu jsem byl velice nadšený. Celý jsem se smál, škoda že si to takhle vysokou laťku neudrželo celou dobu.

Neuvěřitelná cesta (1993)

Jako děcko to bylo fajn. Ale i tehdy jsem to viděl jen jednou, takže jsem to nesledoval ani s nostalgií. Nicméně musím uznat, že práce se zvířaty musela být zábavná. A vypadá to fakt dobře. Ne jak dnešní CGI zvířata.

Princ Philip – portrét (2019) (TV film)

Poměrně nekritické hodnocení osoby prince Philipa. Ale jinak si myslím, že na krátkou stopáž celkem hodně informací. Většinu jsem už znal že seriálu Koruna, kde byl mou nejoblíbenější postavou. Nech je mu země lehká.

Aurore (2005)

Nejhorší je, že se toto děje každý den všude na světě. Herecky mě to moc neoslovilo, ale čtvrtá hvězda za to, jak jsem se u všech těch dementnich postav opravdu nasral.

Bouře duší (2019)

Pěkný film, kdy jsem si válečné záběry opravdu užil. Bohužel se mě ten film vůbec nedotknul. Prostě lidI umírali a mě to nechávalo chladným. Ani k hlavní postavě jsem si nevytvořil vztah. Toš tak