Aurore (2005)

Nejhorší je, že se toto děje každý den všude na světě. Herecky mě to moc neoslovilo, ale čtvrtá hvězda za to, jak jsem se u všech těch dementnich postav opravdu nasral.

Bouře duší (2019)

Pěkný film, kdy jsem si válečné záběry opravdu užil. Bohužel se mě ten film vůbec nedotknul. Prostě lidI umírali a mě to nechávalo chladným. Ani k hlavní postavě jsem si nevytvořil vztah. Toš tak

Yes Day (2021)

Jedná hvězdička za mexického Woodyho Harrlesona

Ztracený prapor (2001) (TV film)

Třetí hvězdička hlavně za to, že filmů z první světové je fakt žalostně málo. A bitevní souboje taky nebyli špatné, na to že je to TV film

Chalífát (2020) (seriál)

Podle zdejšího hodnocení jsem čekal větší náser. Nepřišlo mi to vůbec reálné, tolik náhod v osmi dílech. Jo a chování vyšetřovatelky jsem absolutně nechápal..... Napětí si to ale každopádně drželo každý díl a na některé snědé Švédky se hezky koukalo. Dávám čisté 4

Doktor Spánek od Stephena Kinga (2019)

Nejsem fanoušek filmu Osvícení. Podle mě prostě nevystihuje to postupné šílenství. Kupodivu u Doktora jsem si nejvíc užíval odkazy z Overlooku. Nebylo to tak strašidelné, jak jsem čekal, ale bavil jsem se skvěle. Díky za film o Osvícení

Doktor Flastr (1998)

Pustil jsem to u žehlení. Stříkalo z toho víc sentimentu než páry z žehličky, ale špatné to nebylo.

Jako v bavlnce (2020)

Ze začátku jsem byl fakt hodně nasraný, jako pokaždé, když vidím nespravedlnost ve filmu. Tím dávám palec nahoru hlavní herečce, protože to bylo díky ní. Pak se na scéně objevil Tyrion a já si říkal jak budu krásně uspokojen, ale on nám to chlapec pěkně dojebal. Aspoň ten konec......