Roman Polanski: Pravdivý příběh (2008)

Tak takto bych si dokument rozhodně nepředstavoval! Nemá cenu se rozepisovat o mravní bezůhonosti "oběti", o kokotismu soudce, který v celé své kráse charakterizuje americký právní systém, a hyenismu amerických médií. To by bylo jen mlácení prázdné slámy. Pouze odpovím na otázku z konce oficiálního textu distributora. Ano měl by mít nadále zakázaný vstup na území USA a to jen pro dobro samotného Polanského!!!

Víno roku (2008)

Super komedie, při jejím shlédnutí jsem měl nutkání si otevřít víno, ale žádné jsem poblíž neměl, takže v tom jsem měl smůlu. Jinak zážitek z filmu to nijak neovlivnilo ;-).

96 hodin (2008)

Adrenalin na druhou!

Krev jako čokoláda (2007) odpad!

Opravdu jsem se u tohoto filmu smál. Ale bohužel ne proto, že by to bylo vtipné, ale jak to bylo blbé.

Paranormal Activity (2007) odpad!

Něco tak trapného jsem už dlouho neviděl!!! Nejde o to, že je to nízkorozpočtový film, ale o to, že je to bezduchá slátanina! Těch několik "herců", kteří se ve filmu objevili, mě totálně iritovalo svojí demencí a neschopností hrát! Těžce mi to připomíná Zahradníka z našeho repertoáru, i když toto je asi o procento lepší. Stále prostě odpad!!!

Pozemšťan (2007)

Tenhle film jsem si pustil hned dvakrát po sobě a užíval jsem si jeho myšlenky každou minutu naladěný na jeho vlnu!

REC (2007)

Nádherný zombie horror kombinovaný s reality horrorem. Prostě lahůdka, kterou musíte vidět!