Sidney Hall (2017)

Dívám se, dívám a najednou si říkám "proč". Proč bych se měl divat dál? Odpověď jsem nenašel.

Mamka a taťka (2017)

Zábavná komedie s prvky krváku. S příchodem prarodičů to příjemně graduje. Konec se nese v duchu hesla: "Když nevíš co, nedělej nic." a tak film konec nemá. Ale možná je to tak lepší.

Nerve: Hra o život (2016)

Totální kravina pro malý decka, plná všech možných standardních klišé, ktery vas vubec napadnou. Nejpozději po 30 minutách vám bude jasný co bude dál a jak to skončí. Jedna * za "ajťáka" co to všechno pořešil. Jsme prostě dobrý.

Všemocný (2011)

Až na ten konec dost slušná jízda na práškách, který z vás udělají nadsamce, super obchodníka a nakonec i .... vraha ??!!!

Marťan (2015) odpad!

Myslel jsem, že knížka je vrchol, ale film to překonal. Kombinace nudy a totálního blábolu. Fakt sranda jak tam sedí ty dvě holky v raketě a sekýrujou toho neštastnýho mexikána. Naprostej "space dream team", kterej k tomuhle dílku moc krásně sedí.

Věznice vyvolených (2022) odpad!

Je to jak když kočička a pejsek vařili dort. Trocha Mlčení jehňátek, Star wars, Xmen, jedna vietnamská sado-maso domina a výsledek je přesně takový jak byste čekali. Přijde tlustý skopčák, který to sežere a bude mu z toho děsně na blití.

Poslední samuraj (2003)

Film o vzácných hodnotách mužů, kteří si zaslouží velký respekt.

Batman: Návrat Temného rytíře, část 1. (2012)

Robin podstopil změnu pohlavi a je z něj ta Robyn, wtf?!? Komu feministická komise pro rovnost zakřivených pohlaví ufikne pindika příště? Tot otazka! S jídlem roste chuť, pánové.

Sebevražedný oddíl (2016)

Kdyby se to prostřihalo, někteří herci přeobsadili a trochu upravil scénář, mohlo by to být celkem dobrý.