Jak si nevzít princeznu (2021) (TV film)

Po důkladné analýze nezbývá než konstatovat, že se jedná o velmi moderně pojatý výstavní kousek, který se skví jako diamant v intencích celého žánru pohádek. Nepochybně se najde mnoho opožděných jedinců, kteří nezachytili trendy a vyprávění nedokáží dekódovat, ale to je třeba přičítat primárně jejich mentální zaostalosti a latentním oportunistickým tendencím (sami často nevědí co kritizují, ale tak nějak tuší, že se to od nich od levicového mainstreamu očekává). Je zjevné, že moderní scénáristické trendy působí na tato individua jako rudý hadr na býka, a pojďme si to říci otevřeně, u některých recenzí je to více než zjevné. Pliji těmto hloupým dinosaurům do tváře a dávám Nevzaté princezně 5 hvězd i přes ten jalový ksicht hlavního hrdiny, který může nejednoho diváka nepatrně iritovat.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Vlastně se tomu nedá nic moc vytknout. Součástí je i drobná exkurze do světa ženského uvažování.

Princezna a půl království (2019) (TV film)

Příjemná pohádka, která si dala za cíl prostě jen pohodově pobavit a to se jí celkem dobře daří. Narozdíl od jiných děl tady člověk nemá pocit, že by mu - jak nějaké posvícenské huse - cpali krkem dolů pochybná progresivistická moudra.

Není čas zemřít (2021)

Mám pocit, ze místy scenáristovi selhávaly mozkové funkce. Když k tomu pričtu, že jako 007 tam vystupuje prdelatá černoška, kterou sotva uveze speciálně upravená Vespa se zvýšenou nosností, tak nezbývá než říct "scheiße Katze". #ZÁVADNÉ (kurevsky)

Jan Žižka (2022)

Tak trochu slátanina, která působila jako poněkud dramaticky pojatý starý dobrý costnerovský Robin Hood.

Equalizer 2 (2018) odpad!

Viděl jsem hada chcát, koně blít, žábu mlátit pěstí do stolu, ale takovuhle rasistickou afro-feministickou 3.14-čovinu jsem ještě neviděl.

Mama (2013)

Dokumentární film o tom jak důležité je se v pravý okamžik vyčůrat.

Pochoduj nebo zemři (2018) (TV film)

Ke konci tak trochu variace na Little Big Horn. Jinak celkově do jiste miry trochu zdlouhavé vyprávění, když si vezmete jaká je vlastně dějová náplň filmu.

Tintinova dobrodružství (2011)

Parádní příběh, grafika trochu děsivá, ale člověk si zvykne. #NEZÁVADNÉ