Kuky se vrací (2010)

Když se na film podívám výhradně dětskýma očima, tak si uznání určitě zaslouží. Navíc je třeba ocenit hlavně originalitu zpracování. Na druhou stranu, kdybych to měl nějak objektivně hodnotit, nemůžu pominout tragickej dabing dvojice Ondřej a Zdeněk Svěrák. Ondřejovi neni rozumět a Zdeněk texty předčítá jako nákupní seznam. Pana Z.Svěráka si jinak moc vážím, ale v téhle roli mi jeho "přínos" pro film KSV přijde jako ztělesněná ztráta soudnosti. Pravým opakem je výkon Jirky Macháčka, který je naprosto geniální.

Laura, její hvězdička a tajemný drak Nian (2009)

Hodně barevná, hodně zářivá a hodně ufňukaná pohádka pro holčičky o drakovi, hvězdičce a čínském kulturním dědictví. Jen bych rád upozornil, že vztah mezi malými hrdinkami rozhodně není přátelstvím. Je totiž plný sobectví a citového vydírání. I když ... mezi děvčaty to vlastně takhle funguje.

Show Catherine Tateové (2004) (seriál) odpad!

Je až s podivem jakou uslintanou nanicovatou sračku dokáže humanoidní bytost vytvořit. To snad i zelenej průjem má v sobě větší vtipnost a zábavnou hodnotu.

Obludárium (2009) (TV film)

Velmi zábavný hororový béčko, který se nebojí předložit divákovi vychytávky, který v sériový filmový produkci dneska citelně chybí. Úplně mě dostala dojemná scéna s milující matkou, která vyznává uprostřed lesa synovi nehynoucí lásku. To je tak geniální až jsem z toho zjihnul.

Vezmi mě zpátky (2006) odpad!

Mezi trotloidníma výlevama ve stylu "Všetkych vás lubim", "Urobil som chybu", "o bože" (není to porno), "chci tě zpět" se skví snad jediná vtipná hláška: "Změna je dobrá? Tak já ti změnim ksicht."

Londýnský gangster (2010)

Málokdy se mi přihodí, že mě znudí už jen pouhá upoutávka na film.

Karate Kid (2010)

Nový Karate Kid vlastně nic nového nepřináší. Pro mě max **. Je to prostě neoriginální "karate" film pro děcka.

Já, padouch (2010)

Jeden z mála animáků, který si mam v plánu dát ještě jednou. Vynikající zábava. Btw. Ty malý žlutý pracanti mají bejt jako nějaká narážka na naše globální asijské přátele? :) PS: Jak už někdo zmínil, Lábusův dabing je vynikající.

Prckové (2009)

Originální film pro děcka s tunami hlášek pro dospělé. Ideální zábava na pohodové nedělní odpoledne.

Smrtonosná past 4.0 (2007)

Naprosto standardní Die Hard willis-movie. Filmu vevodi stredne gay standby desktop PC disaster architektura, ktera dava prostor zlym lidem "nahrat vsechna data na prenosny disk" a "poslat nas zpatky na stromy". Ou jé. Stahovani (trenek) dokonceno.