• Romantický

Věřím na Santu (2022)

Jakoze fajn namet, milostna zapletka je aspon trosku jina, ale ten Ducey vypada fakt hrozne a kolegyne je sice celkem hezka, ale ty vyvalene oci porad..no nevim, kapku creepy.

Přání Ježíškovi (2021)

Film mě moc bavil, zasmála jsem se, pobrečela jsem si na konci, fajn herci, co víc si přát. Navíc ta Elizaveta je faaaakt kočka.

Hořký svět (2022) (seriál)

Ale jo, celkem příjemný seriál s fajn herci a zase o něčem jiném. Rozhodně se na to dalo dívat, na rozdíl od Pálavy.

Vánoční setkání (2020) (TV film)

Je zvlastni, ze tu je stejna dvojice, jako v Angel Falls Christmas, ale budiz, oba jsou pekni, tak se na ne dobre kouka. Hlavne Chadovi to tady slusi mnohem vic. Kazdopadne tento filmik radim mezi ty lepsi v kategorii prumerny vanocni tv film.

Betlémské světlo (2022)

Mne se film tedy moc libil. Mam rada Sverakuv humor, takze jsem se docela nasmala. Zaroven to bylo tak akorat bizarni a nenudila jsem se. Takze za me super.

Vánoce v Angel Falls (2021) (TV film)

Mam dojem, ze se Netflix pustil do projektu "natocime tv film se starou hvezdou", ne? :D Nicmene, tohle je ten lepsi z prumernych vanocnich tv filmu. Bavil me, zapletka byla trosku zajimavejsi, nez obvykle a bylo to cele hezke a mile.

Mimoni 2: Padouch přichází (2022)

Ja Mimone proste zboznuju od zacatku serie Ja, padouch, takze jsem spokojena a diky tomu, ze uz tady je maly Gru, je to jeste lepsi, nez jednicka. Doufam, ze budou dalsi dily.

Dobrosrdečné Vánoce (2021) (TV film)

Takový ten film na jedno podívání, když prostě chcete před Vánoci čerpat vánoční náladu a vidět cokoliv nového. Navíc tady můžete zavzpomínat na Kelly z BH 90210 a jak bylo už zmíněno, bez českého dabingu to bylo faaakt zvláštní :D. Jinak je film milý, krásně ozdobený, lehce nudný a nepřináší nic nového. Taky bych brala hezčího hlavního hrdinu.

Clausovi (2020)

Jelikoz to je nizozemske, je to proste uplne jiny styl, nez na jaky jsme zvykli. S odprostenim od tohoto tady mame celkem malo kouzelne atmosky a tech par triku je docela spatnych. Absence dabingu je tady pak dost velke minus. Takze celkove je to lehky podprumer na jedno kouknuti, kdyz proste ored vanocema chcete videt cokoliv vanocniho, co jste jeste nevideli.

Pálava (2022) (seriál)

Achjo, takove krasne prostredi, fajn "stari" herci a pritom serial o nicem. Jakesi krecovite, neuveritelne, ti mladi moc hrat neumi a Nesvacilovou jsem nesnasela vzdycky, takze to byla shnila tresnicka na dosti nevyvedenem dortu. Skoda je to, skoda. Odmazat ty prazaky, aj by to stacilo k prijemnemu serialu z Jižní Moravy.