• Romantický

Neskutečná Anna (2022) (seriál)

Vubec me to nebavilo, vydrzela jsem asi do pulky, ale dal uz to neslo. Nevim, jestli je Julia Garner tak dobra herecka, ale byla mi neskutecne protivna a jen jsem ten jeji xicht videla, mela jsem chut ji vyfackovat!!! A to vazne se tremi vykricniky. Ovsem po shlednuti instagramu skutecne Anny, jsem v soku, kolik lidi ji vazne obdivuje. Zvracenost, chce se mi zvracet. Nicmene pribeh by se dal shrnout asi takhle: chytra pipina, ktera se vetre mezi bohate, ojebava je, prijde se na to, jde do basy. Konec pribehu. Po nekonecne dlouhem uvodnim dilu mi tech par dalsich prislo uz proste furt dokola a nic noveho k tomu. Mozna,kdyby to bylo kratsi, bylo by to lepsi. Za me ale ne, nuda.

Jako ve snu (2014) (TV film)

Tak ja pujdu zas proti proudu, protoze me se film moooc libil. Byla to mila, nezna a sladka romanticka pohadka. A navic zeru Mikea Vogela, ten je bozsky proste. Za me super odpocinkova zalezitost.

Letní úlet (2022)

Cekala jsem teda spis neco zalozeneho vic na sexu, tak nic :D. Tohle byla trosicku nuda, ale tak neurazi a nenadchne. Jinak celkem mila vztahovka z moc hezkeho primorskeho mestecka. Btw Miley Cyrus se prevlekla za cernosku nebo co? Ta holka je jak jeji tmave dvojce, vazne!

Ameriko, zpívej! (2020) (pořad) odpad!

Nee tohle neee. Pevecke souteze miluju,ale tady mi stacil prvni dil. Zpevaci teda nic moc, docela spatne karaoke a ty pravidla? Jako prvni tri vypadnou na zaklade hlasovani ostatnich, kteri vybiraji podle konkurence? Wtf? A ten afektovany ujeceny moderator? Dekuji, nechci uz. Hruza.

Zelená vajíčka se šunkou (2019) (seriál)

Vseobecne mam rada dila Dr. Seusse a mrzi me, ze u nas neni vydano vice jeho knih. Ale vzhledem k uzasnym kresbam je serial nebo film perfektni nahrada. Tento serial me vazne bavil, byl vtipny, dobre zvraty, hezky to odsypalo, takze pecka. A vypravec super tresnicka.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Ale jo, obcas me to vytacelo, obcas tech gay vztahu bylo moc, ale libila se mi ta syrovost, cerny humor protkany dojemnymi scenami a naprosta otevrenost.

The Lizzie Bennet Diaries (2012) (seriál)

Jako moderni pojeti pro (nejen) mladez, aby je to dotahlo ke klasice, je to super. Po par dilech, kdy jsem byla skepticka, me to chytlo a musela jsem koukat a koukat, dokud jsem nedokoukala.

Pýcha a přemlouvání (2022)

S knizni predlohou srovnavat nemuzu, multi kulti radsi ani nebudu komentovat, protoze to by se jeden nastval leda. Nicmene nejvic se mi libily barevne kulisy, to prostredi bylo pro me dokonalost. Pribeh a herci celkem fajn. Takze dobra oddechovka.

Zranitelná srdce (2022)

Moc pekne natoce, pres dlouhou stopaz jsem se nenudila, pisnicky uzasne a chemie mezi hlavnimi hrdiny taky perfektni. Takze celkove hezke dojemne dramatko.

Láska na špičkách (2021)

Ale jo, hezky se na to divalo. Takova mila oddechovka z vesnice a konecne zase jednou Ondrej Vesely nehraje slizkeho zmetka. Je to peknej chlap, takze v pozitivni roli se na nej hezky kouka.