• Romantický

Světlo a stíny (2021) (seriál)

Cetla jsem vsechny knizky, ktere me velice bavily a cetly se samy. Ale serial dokoukavam spis jen ze zvedavosti, nez ze by me silene bavil. Herci a atmosfera jsou super, ale ten dej je nejaky takovy pomaly a nudny.

Přátelé: Zase spolu (2021) (TV film)

Opravdu nádherné to bylo. Závidím lidem, co mohli být přímo na natáčení. Bečela jsem celý film. Víc netřeba dodávat.

Ranč U Zelené sedmy (1998) (seriál)

Pro me proste dokonaly serial, ktery jsem milovala jako dite a moc rada se na nej kouknu i ted jako dospela. Je oddechovy, jednoduchy, libi se mi chemie mezi herci, kdy mam pocit,ze jsou vazne rodina a sedi mi jejich humor. Jediny, kdo me stve, je Elis :D

Letní kemp (2021)

No docela nuda, ale sem tam pekne pisnicky.

Bridgertonovi (2020) (seriál)

Kdyz pominu to silene multi kulti, ktere netusim, jak moc se mohlo zakladat na pravde, tak je to fajn oddechovka spis pro holky zasazena do krasneho historickeho prostredi. Takova superdrbna v minulosti bez pocitacu. Urco se tesim na dalsi radu.

Učitelka (2016)

Sem tam trochu nudne a tahle,ale jinak je to zajimave podivani. Hlavne se cloveku stale otvira kudla v kapse z te priserne osoby a jaka hrozna bezmoc vladla.

Vlastníci (2019)

Ja myslim, ze je film povedeny a verim, ze se inspiruje skutecnymi schuzemi. Ramba byla naprosto excelentni. Vsechny postavy maji svou roli cloveka, ktery se snad v kazdem baraku vyskytuje a nekoho takoveho kazdy zna, proto je to tak uveritelne. Akorat jsem nepochopila, proc ta Japonka na wc brecela a co si pak rikali s manzelem v posteli na konci.

Štěstí je krásná věc (2020)

Na to jak zboznuju Hrebickovou a vubec tam byli super herci, tak to byla zabita nudna kravina. A ta zrzava flundra byla nechutne otravna, fuj.