See - Série 1 (2019) (série)

Jó na papíře to vypadalo tak dobře. Ale reálně u toho prostě nejde udržet pozornost. I když je zrovna na obrazovce nádherná scenérie nebo brutální souboj, tak mi prostě bylo jedno co se tam děje. Je to škoda, prostředí i příběh vypadá opravdu promyšleně a chtěl bych říct že ten koncept má potenciál, ale pokud ho třeba realizuje nějaká další série, tak já ji neuvidím. 35%

Osmý smysl (2015) (seriál)

Uznávám že jsem asi celkem dost cílovka pro artový předramatizovaný politický patos. Ale prostě mě to chytlo a nepustilo. Koncept sice není zas tak originální, ale ukazuje se že není důležité co děláte, záleží hlavně jak. Řemeslo je to jak bič. 80%

Euforie - Série 1 (2019) (série)

Je to jak takový ten šum v pozadí, co sice vnímáte že existuje, ale nejste schopní určit jestli jsou to jen vaše uši nebo u sousedů opravdu vysávají ve 3 ráno. Ale pravda trvalo mi asi 8 epizod než jsem si to uvědomil. No a pak mi došlo že mě, z hloubky duše, nezajímá jak tam kdo dopadne a proč.  Možná že to byl umělecký záměr? Mínusové body za otravnou naraci. 40%

Anna (2019)

Další propadák, i když možná trochu lepší než Kate (2021), Akce je nudná, občas až neuvěřitelně ubohá. Příběh jednoduchý a naivní, nepomohlo ani to různě rozsekat a přeházet, žádný zvrat nebyl schopný překvapit. Pochválit se dá styl, ale žádný zázrak to není, v podstatě úplná rutina. 45% a to se snažím být štědrý.

Spider-Man: Bez domova (2021)

Marvel sucks, a jejich vize Spidermana mě nebere. Předchozí filmy jsem ani raděj nekoukal, ale tady se snad vydali správným směrem, uvidíme příště. 55%

Děti moře (2019)

Jó, tak tohle má o pár koleček víc, ale ve výsledku se zdařilo vybudovat tak fascinující svět že to ani nevadí. Asi 4x jsem si myslel že už je konec a pak přišel zrovna když jsem to nečekal. Asi bych zvládl sedět v kině i déle a vypadalo to že ostatní taky. 75%

Promare (2019)

Taková už v podstatě klasika od Triggeru, relativně k jejich tvorbě slabší začátek, ale zase celkem silný závěr. I když je to po tisíce zas a znova to samé, furt mě to baví. 65%

Belle (2021)

Neladí to dohromady. Samostatně by se jednotlivé části daly hodnotit lépe, ale je to prostě takové příliš slátené a málo domyšlené. Uměl bych si asi představit pokračování v kterém by se dali všechny ty nitky uspořádat a řádně zakončit, třeba někdy příště. 60%

Obi-Wan Kenobi (2022) (seriál)

Není to tak mimo jako Bobba Fett, ale zase se nedá říct že by to extra dávalo smysl, místy skutečně mizerná režije to zabíjí. Řehoř by to asi utáhl i sám, ale nedostal šanci. 50%

Vyšehrad: Fylm (2022)

Co se týče technické filmařiny, tak je to jasný krok vpřed oproti seriálu. I ten humor byl trochu lepší. Pravda fotbal není to moje, tak mi toho třeba hodně uteklo. Jinak vlastně tvůrci jenom nalili trochu více ze stejného soudku. 60%