Děvčátko (1978)

Další variace na Lolitu z prostředí prostitutek. Velmi dobré zpracování.

Lolita (1962)

To je první film, kde je Lolita (Sue Lyon) skutečně uhrančivě okouzlující. Napoprvé není tak hezká, ale čím déle na ni koukáte, tím víc je vábivější. Nejlepší Lolita všech dob.

Star Trek: Renegades (2015) (TV film)

Skutečně navázali na prvotní ST, ale kvalitou, nikoliv originalitou. To snad kreslili na koleni, ne? :-D Hloupé hlášky, otřesně praštěné masky, kterým se snad smějou i děti, trapnosti (např. Kardasian versus ženská a tím to jenom pokračovalo), přehrávání... Brakoví herci se snad složili na film, aby aspoň někde byli obsazováni. Směsice všeho jako by to vyhrabali na vrakovišti C filmů. Akčnost 1*, napětí -100*. Zápletka? To existuje? Použiji slova kapitána, která se na to hodí: "Starý křáp"

The IT Crowd (2007) (TV film) odpad!

Oh můj bože! Oni vážně přeobsadili a kompletně okopírovali IT Crowd UK O_O Ti jsou trapní...v USA je skutečně všechno možné -.- Snad se nebáli, že by britské angličtině Amíci nerozuměli :-D

Kmen Andromeda (2008) (TV film)

Předlohou je moje oblíbená knížka od Michaela Crichtona, proto vysoké hodnocení. Jinak průměrný film. 3stars

Já, Olga Hepnarová (2016) odpad!

Toto je znesvěcení odkazu Olgy Hepnarové. Tím, že ji režiséři degradovali na lesbickou nymfomanku a schizofreničku, odsoudili i to, co po Olze zůstalo. Jejich nerozhodnost je dalším osudovým kolečkem pro naši společnost, jež ani po tolika letech od tohoto posledního výkřiku bezmoci o pomoc, nebyla schopna problém nijak vyřešit. Se šikanózním týráním se setkáváme dennodenně, na školách, v práci, na úřadech, při cestě domů a bohužel i v rodinách. Kam až by musel zajít týraný, aby konečně s tím společnost něco udělala? Někteří lidé jsou zlí, a proto je nutné považovat společnost taky za zlou? Proto zlo nechce vymítit zlo? Tímto snímkem jste jenom zesměšnili všechny Pruegelknaeben. I tím jste, režiséři, přispěli ortelu a budete zatraceni stejně se společností, které se sami bojíte, aby vás náhodou nespojila s Olgou. Zde již není místo pro odpuštění. Božský soud není dost za jizvy na duši. Sama společnost si vychovává své katy. Nechť společnost okusí své plody kreatůrnosti. Nenávistné, provokačské, pomluvačské, zakéřné ovce bestiality. Nejste-li silné osobnosti, pak odsuďte i mě.

Případ číslo 39 (2009)

To je skvělý horror. Jodelle Ferland je úžasná herečka. Psychodrama dokonale zpracované. Bravo!