Hra peněz (2016)

Skvělý! Jodie Foster se vytáhla. Obsazení hvězdné, scénář logicky ucelený, perfektní střih, zkrátka velmi dobrý film.

Stopař (1986)

Pominu, že popis filmu je špatně napsán. Tento velice zajímavý snímek o nebezpečnosti stopaře je dobře zpracován. Zprvu se mi zdál jako nízkorozpočtový, posléze už je patrno, že propracovanost scénáře se odrazila i na docela slušném rozpočtu. Velmi akční na rok 1986. Má svoji atmosféru. Nesmí se však porovnávat s dnešními akčňáky.

Modré stíny (2016) (seriál)

Drží to námět a scénář obecně. Jinak přehrávání a experimentování se záběry kamery mi skutečně nesedla. Echt hajzl podrazáckej policajt. Fuj.

Pět mrtvých psů (2016) (seriál)

"Paní majorko, kdy jste byla naposledy na pánských záchodcích?" "S tatínkem." "Takže jako malá holčička?" "Bohužel před týdnem." Já tyhle konverzačky žeru :-D Představte si, že jste vyšetřovatel a dostane případ krádeže tří medvědů. Co s tím? ;-)

Díra u Hanušovic (2014)

Typický český film s českou náladou. Viděla jsem na fesťáku v češtině s anglickými titulky, o to víc to bylo vtipnější. Parodické pojetí venkova na nejvyšší úrovni. Perfektně zpracovaná realistická atmosféra s ironickou nadsázkou.

Osm hrozných (2015)

Už jsem dlouho nezažila konverzačku tohohle typu. Naposledy v aijském filmu. Blahopřeji, Tarantino, opětovně jsi zabodoval. Skvělá hudba. Skvělá zápletka. Vyšperkovaný scénář. Úžasný závěr. Bála jsem se, že známí herci tomu uškodí, naopak byli perfektně obsazeni. Ani nevím proč, ale po celou dobu jsem se tak potutelně usmívala. Asi jsem tušila, že tohle bude hra na peška. Nejlepší byly situace s tou ženskou, jak se jí vždycky všechno rozmetlo po ksichtě ;-) Tarantino je Mistr atmosféry. Přiznávám, ten konec mě dostal :-D

Gopumgyeok jjaksarang (2015) (seriál)

Ona samostatná, on stereotypní s předsudky. Slabý odvar Pýchy a předsudku. Sem tam vtipné, trochu romantické. Souhlas s Lamou.

Iron Sky (2012)

Šílená komediální ujetina ;-))) Hitler na Měsíci a z černocha se stane árijec.