Attic Panic (2015)

Sice předvídatelný, ale dobrý :-D

Cam Closer (2013)

Sandberg nám dokazuje, kolik netušených hororových míst a věcí se skrývá v jednom bytě :-D Nízkorozpočtové krátké horory však i přesto mají své kouzlo a dobré nápady.

Scare Tactics (2003) (pořad)

:-DDD "Jdete na konkurs k filmu?" "Ano", odpoví oběť. "Dobře, tak se tu posaďte a hrajte sestřičku v nemocnici." Doporučuji mrknout na díl Satan´s baby / Demons. Jde o skrytou kameru za účelem vyděsit oběť k smrti. Oh ne ne ne mrkněte raději na Bigfoot / Monsters :-DDD

Mistři hip hopu (2011)

Pro fanoušky hip hopu, street dance, city dance a battles. Příběh kolem je irelevantní.

Portal: No Escape (2011)

Další skvělé zpracování pc hry. Bohužel velmi krátké. Spíš to je trailer, neboť to umí nalákat na hru ;-)

Otevřené moře (2003)

Když se divák nechá unášet na vlnách filmu, pak na něho kouzlo tohoto snímku zapůsobí. Neočekávejte žádnou zrychlenou verzi Čelistí. Je to natočené jako realistický příběh. A už vím, proč se mi to tolik líbilo, kvůli tomu konci. SPOILER Nekončí to totiž jako ostatní žraločí filmy. ;-) Proto to se mnou tolik otřáslo. Bojovat do konce, nevzdávat se! Nevěřila jsem konci, nechtěla jsem mu věřit. Ale právě díky délce filmu totiž divák pochopí, proč to skončilo tímto způsobem a ne jinak. Jde totiž o snímek psychologický, kdo vydrží déle. Zda moře nebo lidi.

Doom (2005)

Dobré zpracování hry DOOM. Klasika všech klasik scifi vojenských akčňáků. Supervoják vs. monstrum, oba geneticky upravení. Kam se hrabou dnešní béčka. Oslava počátků FPS games. 100%

Lída Baarová (2016)

Kdyby nešlo o Lídu, možná by tento film ostatní hodnotili lépe ;-)