Neuvěřitelná (2019) (seriál)

Parádnější detektivní duo jsem neviděla! Palec hore za přirozenost (rozcuch vlasů, no make-up, děsný kabelky atd...) 👍🏼

Koruna (2016) (seriál)

Nikdy jsem neviděla nic více britského, než The Crown 👑 Jejich nátura zakořeněná mezi Windsory, bez níž by nebyli těmi, kdo jsou. Rodinné vztahy, politika, vnitřní rozpory královny... Jako mimochodem frajerka! Která ženská by tohle ustála? Díky bohu za to být smrtelníkem🙏🏻 Náhled do soukromí Buckinghamského paláce, přičemž se dozvíte tolik o dějinách Evropy. Inteligentní seriál, nádherná královská angličtina, úžasná hudba od Hanse Zimmera, jedna z jeho nej👌🏼

Příběh služebnice - Série 3 (2019) (série)

Pro mě jeden z nejlepších seriálů ever, i přes slabší díly, kde se nic moc nedělo. V této sérii jsem si vychutnala hlavně obraz. Červená, bílá, modrá, černá... Ty obrazce, motivy, stíny, pozadí, prostě artovka! V kombinaci s hudbou🔝

Euforie (2019) (seriál)

Strašně těžce se mi na to kouká. Je to perfektní. Tím pocitem co to zanechá. Prázdnota. 🖤 Prázdnota lidí, vztahů, činů... Co to je proboha za teenagery? Jestli se tohle někde fakt děje, tak jen ať je to co nejdál. Doporučuji kouknout na insta profily herců. Real?

Euforie - Další epizoda (2019) (epizoda)

Divoký mustang (2019)

Matthias výbornej ostatně jako všude, to je základ. Poslední scéna rozsekávka jako blázen pro mě! A člověk se něco dozví, absolutně jsem netušila něco o podobném resocializačním programu 👌🏼

Vox Lux (2018)

Natálka (ona je fakt drobek) hraje nesympatickou "bitch" tak dokonale, až se mi film prostě nelíbil :) Paradoxně největší dojem na mě udělal ten její příšernej koncert, to byl takovej výmaz mozku, že jsem koukala s pusou otevřenou dokořán. Aneb jak nahlížet na celebritu z úplně jiného úhlu, než jak je vidíme my fanoušci, nebo ještě třeba dokumetaristé. Vyčpělá rádoby megastar, která chlastá a dělá scény, pak si honí ego na jevišti. Věřím v autenticitu u mnoha případů takových celebritiček :)

Back Roads (2018)

Jako na depres filmech jsem vždycky ujížděla, ale tohle je silný kafe i na mně. Tfuj,ještě teď mám sevřenou hruď. A za tu bolest (zatím) nedám pět hvězd... Týpek z Magic Mike si zrežíruje svůj debut na výbornou a ještě hodí herecký výkon na pána! Emotivní snímek s pointou, co víc si přát.

Sidney Hall (2017)

Život se skládá z okamžiků, ať lepších či horších. Chyby mohou dovést všechno až na úplný konec... Tenhle film si musíte prožít, pustit emoce naplno.

Hastrman (2018)

Více takových! Asi jsem jednu hvězdu nadsadila, ale podle mě si zaslouží. Strašně se mi líbil ten návrat do starých českých krajů, ty tradice, wow! A pak kontrast novodobé krajiny, šílený... Příběh fajn, herecké obsazení na jedničku - i neokoukaná hlavní hrdinka příjemně překvapila.