Přání smrti (2018)

One man show s Willdou v hlavní roli. Bavila jsem se u tohoto filmu víc, než u těch dnešních oskarových snímků. Jo, tohle Willdovi sedí.

Pobřežní hlídka (2017)

Původní seriál Pobřežní Hlídka jsem žrala. Tohle? Ne ne. Nějak tam chybělo to kouzlo...

Anihilace (2018)

Já dlouho přemýšlela, kolik hvězdiček dát? Dávám za 4 a poctivé. Opravdu se mi to líbilo. Je to jiné a přes to tak povědomé. Já se u filmu nenudila a hltala jsem každý okamžik.

Bright (2017)

Nic jsem od toho nečekala. Jen mě mrzelo, že nebyla vysvětlena hlavní mytologie filmu. Kdy se k nám na zem tato mytologická a vybájená stvoření dostala? Víly, Elfové, Orkové v dnešní době a elfové, jako vysoká kasta? Jediné, co mě mile překvapilo, byli Orkové, kteří zde byly lépe vyobrazeno než ve Warecraftu. Jinak teda nic moc film. Jen asi záporačka v podání Noomi Rapace byla skvělá. Bylo tam hodně nezodpovězeného.

Star Wars: Poslední z Jediů (2017)

No, děj jsem tak nějak čekala, že se bude nést v tomto duchu. Nic jsem si předem nečetla a ani nezjišťovala. Nebudu tady rozebírat co bylo špatně a co dobře? Jen hodnotím celkový výsledek s tím, že se mi to líbilo.

To (2017)

Nechápu, proč je většina lidí z tohohle filmu tak vydřených, ale mě osobně to přišlo chvílemi až nudné a za celý film jsem se lekla jen jednou. Záporáka bych si taky dokázala představit mnohem víc děsivějšího. Něco mezi Jokerem a ženou v černém. Asi už jsem viděla hodně hororů, které byly lepší, než toto. Nečetla jsem knižní předlohu a neviděla jsem ani původní film.

Predestination (2014)

Wau... Nemám slov. Tohle jsem v žádném filmu neviděla a dějová osa byla velice překvapující.

Duch ve stroji (2017)

Tak tohle se nějak nepovedlo. Nemělo to hloubku a děj mě taky nějak nechytl. Původní Kökaku kidötai má pro mě mnohem hlubší význam. A Scarletka mi také jako Major neseděla. Uměla bych si v té roli představit Olgu Kurylenko, jen ne Scarlett. Až mě mrzí že tento film vůbec vznikl. Kökaku kidötai Wachovští/ Wachovské jen vykradli pro Matrix a přiznali to. To se teda mají čím chlubit.