Muž z oceli (2013)

Superman a jeho forsage....Jsem netušila, že může superman přidávat a znít u toho, jako tryskové motory stihaček? Viz to prásknutí... Tak asi jo, no.

Poldark (2015) (seriál)

Shlédnuty celé 4 série. Jo, dobrý to je.

Viktorie (2016) (seriál)

Jediné, co mě tam štvalo, byly asi kontaktní čočky, které představitelka Victorie nosila. Takže oči takové nepřirozené. Ale jinak super.

Kráska a zvíře (2014)

Náhodou, tuhle verzi mám radši, než tu od Disneye. Aspoň se v ní nezpívá a má to i hezký děj.

Jana Eyrová (1972) (seriál)

Ne,ne a ne. Tohle není Jana Eyrová, ale něco, co je jí podobné. U některých scén, které měly být vážné, jsem se opravdu nasmála. Kačera oslepili úplně? No, na to, že měl být pan Rochesrer slepý na jedno oko, vidět zbytkově na druhé, nemít jednu ruku a to, že Jana se u něho v pokoji jen otočí a vyběhne ven? To jako fakt? Ne a ne. A ostatně všichni herci byly tokoví, jak kdyby spolkli pravítko. Někde jsem četla, že to je Britštější, než kdyby to natočili sami angláni. Opravdu? Za mě určitě ne. U mě jasně vede verze z roku 2006 od Susanna White.

Jana Eyrová (2011)

Jana-M.Wasikovski je v tomto podání až moc chladná, neumí dát své city najevo. M. Fassbender, jako Edward Rochester celkem dobrý, ale ne až tak dobrý. Kupa věcí tam chybí a je spíš na škodu, že jsou jisté věci nedovysvětlené. A že jsem těch adaptací viděla víc.

Osudová láska Jany Eyrové (2006) (seriál)

Asi nejhezčí verze, co jsem kdy viděla. Tady aspoň panu Rochestrovi tu ruku trochu zmrzačili, ale ve verzi z roku 1996 s Williamem Hurtem a z roku 2011 s Michaelem Fasbenderem nechali obě ruce zdravé :( njn. A naše CZ verze je mi pro smích.

Star Trek: Discovery (2017) (seriál)

To už mě víc bavila první Enterprise, nebo The Orville. Tohle je děs a ti Klingoni si ani nejsou podobní. Za mě ztráta času.