Chalupáři (1975) (seriál)

Další z "mých" seriálů. Stačí si přečíst herecké a režijní obsazení a není co dodávat. Dokonalost sama. Mohu kdykoli a kdekoli v jakýchkoli dávkách. Howg

Barbar Conan (1982)

Prvně jsem film viděl jako malý capart a byl jsem samozřejmě unešen. Od té doby jsem ho viděl asi pětkrát a zůstává pro mě nejlepším fantasy filmem se vším, co k němu patří. Chybí snad jen elfové a trpaslíci;-) Navíc vše umocňuje vynikající hudba. Howg

Street Kings (2008)

Celkem obyčejná kriminálka s přemírou akce a lehce stravitelným a předvídatelným dějem. Příjemná podívaná. Nic víc, nic míň. Howg

Hříšní lidé města pražského (1968) (seriál)

Vynikající seriál, skvělí herci, výborné příběhy. Doba, kdy měli zločinci trochu cti a muži zákona byli i jimi uznáváni. Howg

Ženatý se závazky (1987) (seriál)

Další "můj" seriál, jen zbytečně natahovaný. Nebylo by na škodu odstranit infantilně umělý smích publika. PS: Al Bundy vs Homer Simpson o otce čtvrtstoletí. Howg

M*A*S*H (1972) (seriál)

"Můj" seriál. Viděl jsem ho snad 10x a vždy se náramně bavil. Dal bych i 10 hvězdiček. Howg

Byli jednou dva písaři (1972) (seriál)

Milý a vtipný seriál s výnikajícími herci ve výborných situacích. Pro mě nekonečně koukatelné. Howg