Joker (2019)

Scénáristicky ani režijně mě tento film rozhodně nepřesvědčil, tři hvězdy víceméně jen za Phoenixe a hudbu.

Vice (2015)

Willisova elitní ochranka pravděpodobně nejprve prošla výcvikem střelby u Stromtrooperů, aby si následně střihla ještě kolektivní lobotomii. To samotného Bruce hraní v tomto filmu navíc tak moc nebaví, že od něj nečekejme víc než dvě jeho standardní herecké grimasy ... což je ale na druhou stranu hned o jednu více, než předvádí nesympatická blonďatá buchta v hlavní roli.

Legenda o vraždícím strašákovi (2013) (TV film) odpad!

Tak taková banda retardérů se opravdu jen tak nevidí :) Jinde by to mohla být i dost ujetá zábava, ale tohle je tak příšerně nudné.

Zhasni a zemřeš (2016)

Nemám rád horory, které děsí jen prvoplánovými lekačkami, takže za tohle palec dolů. Oceňuji však absenci otevřeného konce a poměrně sympatické postavy.

Death Note (2017)

Ty jo, co tohle bylo za žánr? :)

Bídníci (1998)

Pro mě asi nejzábavnější a nejkvalitnější zpracování Hugova příběhu.

John Wick 3 (2019)

Jo akce je dobrá, ale je to pořád furt to samé dokola. Příběh prakticky není a mimo souboje s noži v tomto filmu není nic co bychom už neviděli v předchozích dílech. I samotný závěr je prakticky totožný s dvojkou a já se nemohl dočkat až to celé konečně skončí. Pokud bude čtyřka, tak bych u ní prosil někoho s trochu jiným přístupem k látce.

Tvář vody (2017)

Výborně zahraná a zrežírovaná sračka

Assassin’s Creed (2016)

Dlouho jsem shlédnutí tohoto filmu odkládal. Na základě zdejších hodnocení a i tomu, že jsem nepoznamenaný herní předlohou, mě Assassin's Creed nijak zvlášť nelákal. Nakonec jsem do toho šel a musím říct, že jsem zcela spokojen. Dobrý příběh, přiměřená stopáž, přehledné a dobré souboje. Nemám víceméně co vytknout a s chutí bych si dal další díl, kterého se však vzhledem k finančnímu výsledku jedničky nejspíš nedočkám.