Tři bratři (2014)

Jako první mi děsně lezl na nervy Svěrák, který pohádku stopnul a začal tam kecat blbosti.. Hned první pohádka o Šípkové Růžence však dala na tuto chybku zapomenout a Tomáš Klus svým hitem vše napravil. Pohádka o červené Karkulce je řádně ujetá, když pedofilní myslivec bojuje o srdce malé holčičky :D Přestože Vojtu Dicka moc nemusím, poslední pohádka o 12ti měsíčkách tomu nasadila tu správnou korunu. Skvělá, skvělá a ještě jednou skvělá Sabina Rojková, kterou jsem doteď znal jen jako Pipku z Ulice ukázala, že opravdu umí hrát! Právě ona je ta jedna hvězdička navíc, v mém hodnocení :)

Lucy (2014)

Docela vtipnej film, něco jako Všemocný s Bradleyem Cooperem. Vadilo mi tam akorát kvantum nesmyslů, které se nedají ani popsat, natož pochopit..

Transformers: Zánik (2014)

No hele, asi bych začal tím, že mi absolutně vůbec nevadí koukat na nové xichty. Mnohem raději uvidím dvě hodiny potícího se Marka Wahlberga, než protivného Shiu LaBeoufa. Hlavní kráska je prašť jako uhoď. Připálená vyzáblina v šortkách zařezaných do zadku, takže v tom změnu moc nevidím. Naopak Stanley Tucci byl v tomto filmu parádní. Co mi však hlava nebere? Jak se ten hlavní sráč mohl najednou "znovuzrodit"? Co je to za hovadinu? Jinak však OK. Všude to bouchá, všechno se ničí, takový normální americký den.. :D

Dovolená za trest (2014)

Čekal jsem klasickou komedii, co čekat od Sandlera. Každopádně nečekal jsem jak zábavné, silné a romantické to nakonec bude. Navíc postava Terryho Crewse dodala filmu ještě více legrace. Parádní rodinná romantická komedie :)

Dědictví aneb Kurva se neříká (2014)

Úplná ztráta času. Chabej pokus o napodobeni něčeho úspěšného, s trapným Bolkem v hlavní roli. Rádoby vtipy nejsou vůbec vtipné, vypadají vynuceně a sráží to hodnotu filmu ještě níž..

Bony a klid 2 (2014)

Pitvat se v minulosti a prokládat bezvýznamný příběh střípky z dob minulých, s tím díru do světa neuděláte. Když už se to konečně rozjede, za 5 minut je konec. Nebýt fešné Gabriely Kratochvílové a její bandy rebelů, asi bych to ani nedokoukal..

Equalizer (2014)

Klasická Danzelovka. Samotář, který se na tebe podívá a už mu šrotuje, jak z tebe budou lítat třísky.. Nenápadný knihomol hájící zájmy štětky proti celému Ruskému podsvětí. Už jen přítomnost Danzela Washingtona, filmu přidává na zajímavosti.

22 Jump Street (2014)

Jasně, dvojky většinou bejvaj horší. Tady jsem povětšinou převracel oči nad homo hláškama a doufal, že to budu mít brzy za sebou. Bohudík se to pak zvrtlo a nemohl jsem se přestat smát.

Na hraně zítřka (2014)

Očekával jsem, že zažiju něco, co jsem už viděl. Místo toho jsem uviděl něco, co jsem ještě nezažil.. Spojení Války světů s 50x a stále poprvé a přitom tak jiné. Tom Cruise si zase vybral snímek šitý na míru :)

Konečná (2013)

Očekával jsem trapárnu posmrného Arnieho, nicméně bylo to více než fajn. Jasně, snaží se být pořád cool jako před 30ti lety, ale v téhle směsi humoru a akčního napětí jsem mu to rád odpustil. Paradoxně by se dalo říci, že tomu filmu Arnold hvězdičku ještě ubírá :D