Bytost (1982)

Pro mě duchařská špička ,ten hudební podkres nikdy nezapomenu.

Útok na věžák (2011)

cože za 13 mega?Vůbec jsem nevěděl do čeho jdu,ale tohle mě fakt dostalo.Lekačky už na mě nefungují nějakej ten pátek,ale u filmu mě 2x těžce škublo v rameni.Napínavé,zábavné,syrové,poučné...Tomuhle rejžovi se do budoucna nebudu vůbec bránit.Podle mě nej scifi tohoto roku...atmosféra se držela od začátku až dokonce(každej byl jednou dítě).82%

Super 8 (2011)

Ať už byl film jakýkoliv,určitě nebyl nudný jako některé opěvované rádoby intelektuální kraviny.Dětská láska,kluk to zahrál slušně.Děti sice měly místy odvahu jako nadopovaní mariňáci,ale budiž,viděl jsem horší.Et to zrovna nebyl,ale silnější 3 a půl *.Nejvíce mě štvali ty tmavé místa s emzákem,kde vlastně nebylo nic vidět,jinak by to byly čisté 4 *

Dračí srdce (1996)

asi nejlepší drak ve filmu.Pátá hvězdička je za hudbu,kterou můj syn miluje do dneška.

Země kůlů (2010)

Nečekal jsem nic a dostal jsem toho tolik.Mistr(Nick Damici )zabiják upírů je naprosto skvělej.Stotožnuji se s komentářem uživatele POMO.4*.Jeden z nej filmů tohoto témutu za posledních pár let.Nebýt toho useklého konce dám 5*.Modlím se za pokračovaní....