Černobylské deníky (2012)

V celku priemerný horor, ak sa dá vôbec nazvať hororom. Miestami vydesí, avšak scenár je veľmi oklepaný, režisér nepriniesol v skutku nič nové. Nebyť skvelého miesta kde sa dej odohráva akým je bezpochyby Černobyl, bolo by moje hodnotenie o niečo kritickejšie. Šedý priemer.

Kdo uspěje? (2010) (pořad)

Ďalšia skvelá vojenská reality show, ktorej tvorcovia nám poskytli možnosť nahliadnuť do sveta najelitnejších vojenských jednotiek USA, kde môžeme vidieť skutočný vojenský dril v podobe tvrdého výcviku a pedantného výberu uchádzačov o službu v týchto jednotkách. Neskutočne tvrdé podmienky, výcvik vo vode i na súši. Vynikajúca show. Plný počet.

Armáda jednoho (2011) (seriál)

Skvelá rality show, v ktorej pätica súťažiacich preverí svoju fyzickú a psychickú stránku a v neposlednom rade aj svoje myslenie. Súťažiaci, ktorých tvoria či už terajší, alebo bývalí členovia armády, špeciálnych vojenských a policajných jednotiek si tak v tejto súťaži o 10.000 dolárov siahnu až na dno svojich schopností. Odporúčam.

Elitní jednotka 2: Vnitřní nepřítel (2010)

Z môjho pohľadu veľmi vydarené pokračovanie jedničky, ktorému skutočne nemám čo vytknúť. Vynikajúce herecké výkony, množstvo akčných scén, ktoré sú veľmi vydarené a najmä skvelá myšlienka zasadiť dej do prostredia vysokej politiky, v ktorej prevláda záujem politikov a ich túžba po moci nad všetkým ostatným. Skutočná chuťovka za plný počet. 10/10

Výrobci zbraní (2011) (pořad)

Celkom zaujímavá TV relácia v podaní partie milovníkov ostrej munície.Chlapci predvádzajú najrôznejšie úpravy strelných zbraní,ich kombinácie a mnoho ďalšieho.Stojí za pozretie.8/10

Blbý a blbější (1994)

Myslím,že nebudem klamať ak poviem,že toto je jedna z najbláznivejších komédií,aké som kedy videl.Komédia v podaní Jimma Carreyho a Jeffa Danielsa tak tu nieje o čom. Perfektný príbeh a nekonečný humor.Tento film ma vždy bavil.10/10

Střepiny (2007) (pořad)

Celkom dobrá relácia, čas od času sa v nej nájde čo to zaujímavé.Väčšina reportáží mi však príde zbytočnými a niektoré by som radšej vynechal.

Věznice (1987)

Ide o celkom dobrý béčkový horor 80.rokov.Ako malý som ho videl nespočetne veľa krát a dal by som mu plný počet ale s odstupom času po opätovnom vzhliadnutí dávam o niečo menej. Najmä kvôli veľmi jednoduchému príbehu a absencii hororových gore scén..Záver mohol byť o niečo prepracovanejší. Každopádne milý návrat do mladých čias, ktorý vonkoncom neľutujem.8/10

Méďa Béďa (1964)

Rozhodne nezabudnuteľná klasika a jedna z najmilších rozprávkových postavičiek môjho detstva.Má to ako inak za plný počet.10/10

Osamělý vlk McQuade (1983)

Keď som bol malý chlapec tak tento film bol jedným z mojich najobľúbenejších. Nezničiteľný Chuck Norris s presnou muškou a perfektným tereniakom.Veľmi dobrý film z 80. rokov.