Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Oproti ostatním dílům byl tenhle ten nejnudnější. Kdyby tam tu bitku nechali, udělali by lépe. Ale tohle? Tenhle díl mohli úplně v pohodě ještě dát do předchozího. Nepotřebovala jsem vidět lov, Charlieho a ani tak zdlouhavé vyhledávání svědků. Z filmu by mi úplně stačilo pár minut ze začátku a pak posledních 20 min. Pobavil mě komentář: Tigran.

Božské dorty od Markéty (2013) (pořad)

Tohle není to, co jsem očekávala. Ona si vymyslí dort, ale už má všechno udělané a "jen" ho nazdobí. To přeci není ta opravdová práce, kterou si s dortem normálně dáte. A na to, že je tedy Miss Cake, tak ty dorty nic moc.

Bambi 2 (2006)

Rozhodně lepší než první díl.

Aristokočky (1970)

Nejlepší Rafaet s Napoleonem :)

Parfém: Příběh vraha (2006)

Nikdo by se neměl pokoušet takovou knihu zpracovat do filmu. Film se příběhu téměř nepřiblížil. Myslím, že by to šlo i lépe. Podivuji se nad některými komentáři, protože pokud si někdo myslí, že sbíral pach mrtvol, tak vůbec neví, která bije.

Osamělý mstitel (2003)

Nuda a nuda. Krev, střelba, další krev.. Děj o ničem.

Nutné k přežití (2006) (pořad)

Bohužel jsem chytla nechutnou scenu a uz se nedonutim na to znovu koukat.

Zrcadla (2008)

Koncové vyvrcholení mě dost zklamalo. Jinak opravdu mrazivý horor.

Dvanáct měsíčků (2012) (TV film)

Zpracování se mi líbilo moc! Samozřejmě, že už to nikdy nebude tak dobré jako ty starší pohádky, jako třeba Byl jednou jeden král apod., ale bylo to vtipné, člověk dostal ponaučení a ani obsazení nebylo zlé. Na Anděla Páně to nemá, ale dívalo se na to opravdu příjemně.

Marley a já (2008)

Já vím, proč nemám ráda psy.