RRRrrrr !!! (2004)

Šílenost! :-D Nechápu takové hodnocení. Je zvláštní, že takovou komedii lidé odsuzují, ale třeba takové PÍ jako je třeba Eurotrip nebo poslední naprosto trapné a strašně sprosté prcičky, lidé zbožňují, jak je to vtipné, když každé druhé slovo je pos*at, poch*at, píchat, hovno apod. Styďte se hodnotivci.

Avengers (2012)

Dát téměř veškeré Marvelské superhrdiny do jednoho filmu byl prostě úžasný nápad!

Iron Man (2008)

Skvělá podívaná. Downey je prostě jednička.

Helena (2012) (seriál) odpad!

Nevtipné, nudné, žádné herecké výkony, prostě nic. Trapná parodie rodiny v Kameňákově - možná, fakt nevím..

Legenda o sovích strážcích (2010)

Těžko hodnotitelný film. Animace krásné, ale nevím, něco mi v tom filmu chybělo a možná proto jsem se tak nudila.

Muži v černém 3 (2012)

Spíš než na samotný děj se vše zaměřuje spíše na počítačové efekty, které jsou v tomto století největším hitem téměř všech filmů.

Pan Popper a jeho tučňáci (2011)

U takových filmů já se bavím, ale nesmí to být vyloženě blbost. Ten kdo řeší otázky logiky se na tohle dívat nemůže.

Dexter (2006) (seriál)

Absolutně nejlepší seriál, který jsem kdy sledovala. Dextrovi není co vytknout. Je to prostě bomba. Kdo má rád kriminálky, které nejsou nudné, si tu přijde na chuť. Ovšem doporučuji Dextra shlédnout v originálním znění, protože český dabing z něho udělal naprostého úchyla. 5* nechávám, ale co to udělali poslední řádě, to se jen tak neodpouští.

Popelka 3: Ztracena v čase (2007)

Tahle Popelka se mi líbila více než ty ostatní, protože se tam i něco dělo, ale i tak to na 4* není.