Sám doma a bohatý (1994)

Poměrně slušná zábava na originálního sám doma to rozhodně nemá, ale stále se člověk občas zasměje a nějakou tu hlášku taky pochytí. Nakonec ještě Cadbury zvýšil cekové hodnocení o 1*, když poté co vylezl z báně řekl ( v českém dabingu) Richie < Uiči >

Sám doma 4 (2002) (TV film) odpad!

tak tohle ale už bylo i na mě moc a s odpadem jsem vůbec neváhal

Sám doma 3 (1997)

I přes špatné hodnocení filmu se mi zdál docela dobrý a užil jsem si po jeho dobu slušnou zábavu.

Bourák (1993)

Úsilí a vytrvalost, to je oč tu běží. Tyto dvě vlastnosti mohou trumfnout všechny genové činitele. Rudy je dokonalým příkladem toho, že tvrdá dřina ovoce přináší. Jako fanda sportovních filmů jsem si jeho každou jeho minutu na stadionu maximálně užíval.

Walk the Line (2005)

Zpočátku jsem byl vůči tomuto snímku značně skeptický už jen proto, že nejsem žádný fanoušek Jazzu, Bluesu ani podobných hudebních stylů. Film ale předčil moje očekávání a vepsal se mi navždy do paměti. Také se mu povedlo udělat ze mě hudebního fanouška Johnnyho Cashe. Příběh o tom, jak ztroskotanec na drogách se pomocí hudby dokáže vzchopit a nakopat všem prdel je prostě paráda :)

Halloween (1978)

Nejlepší slaughter. Co dodat, Michael je prostě frajer každým coulem. Příjemně jsem se bál i všechny zbylé díly a nebyl jsem sám sebou vůbec pohoršen i přesto, že jsem fandil masovému vrahu :)

Zelený svět (1996)

Film, který nenudí, ale ani nijak extra nenadchne. Jakožto rekreační golfista mám svým způsobem k podobným filmům vztah a proto jsem se celou dobu příjemně bavil. Atmosféra celého filmu příjemně pobaví o deštivých večerech :)

Přirozený talent (1984)

Emoční bomba. Během filmu se ve vás vystřídají všechny pocity od radosti a štěstí po soucit a smutek. U konce člověk taky neví jestli se má smát či brečet. Škoda jen toho konce mohli ho nechat bez té poslední scény. Bylo by to takové otevřenější a myslím, že by to sedělo víc. Každopádně výborný film po kterém jsem začal nenávidět slizký byrokraty, jimiž se to tam jenom hemžilo :) Na mém hodnocení, ale menší drobnosti nic nezmění příběh byl dokonale strhující

Zelená míle (1999)

Perfektní snímek. Jakožto fanda Stephena Kinga mohu jenom litovat, že takto zfilmovaných knih není víc. Samozřejmě Darabont také zaručil kvalitu, co se týče vězeňského prostředí. Člověka celý film chvílemi nutí se zamýšlet jestli by měl či neměl věřit v boha a podkopává všechny teorie o tom, že poctivostí nejdál dojdeš. Doposavaď jsem snad nikdy necítil k "hlavnímu" hrdinovi takový soucit.

Gran Torino (2008)

Oy! Clint Eastwood je moje srdeční záležitost. Přesto jsem se rád nechal překvapit smělostí tohoto příběhu, který se netočí okolo westernu, ani jiného boje, jak bych od svého hrdiny očekával. Musím samozřejmě ubrat 1% za to, že Clint zrežíruje a Clint ze sebe udělá hrdinu, ale stejně kdybych měl tejden do úmrtí jeden večer by byl určitě strávený s hrnkem kakaa u Gran Torina