Deník zasloužilé matky (2001) (seriál)

Tohle jsem dříve sledoval dopoledne, občas dobrá vtipná scéna, ale bylo jich pomálu, seriál na vyplnění díry v programu.

Nic než pravda (2008) (pořad)

Na jednu stranu zajímavá soutěž, na stranu druhou je to kravina, která roztrhává vztahy v rodině. Nic moc.

Špinavé práce (2005) (pořad)

Zajímavé kouknout se, co všechno někteří lidé dělají v rámci svého povolání. Dochází vám, že jste to nikdy nevěděli, ale i tohle musí někdo dělat.

Krajní meze (1995) (seriál)

Nenadchlo mě, je to akorát vylekat se a jiný náboj není přítomen.

Sladká Laura (2005) (seriál) odpad!

Takhle by to prostě nešlo, typická telenovela a typickým telenovelám dávám odpad! Protože typické telenovely jsou zdlouhavé, nezáživné a hrozně trapné. Nezlobte se na mě, ale když tam čtvrt hodiny čte milostný dopis a hrotí to tak, že by se to vešlo do 40 sekund, tak to bylo moc.

Talkshow Jana Saudka (2009) (pořad) odpad!

Tenhle pořad je tak strašně hloupý, že nejde hodnotit jinak, přetrpěl jsem jeden celý díl s tím, jestli se to nezlepší, přišlo zklamání a já si nadával za nejhůř strávenou hodinu jak to jen šlo.

Kriminálka New York (2004) (seriál)

A znovu to samé, i když už mě to tolik netáhlo, je to stejné jako oba starší bratři a tak dám stejné hodnocení.

Kriminálka Las Vegas (2000) (seriál)

Tenhle typ kriminálek není můj šálek kávy, ale i tak mě to nějak chytlo, napětí stoupalo a já vždy když se začnu dívat, musím se i dodívat.

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Miami podle mě nejlepší ze tří bratrů, ani nevím proč, prostě mě to víc bavilo.

Krok za krokem (1991) (seriál)

Tohle mi uplně nesedlo, nevím, docela na nic, asni tolik vtipné mi to nepříde, a to je pak průser.