Volejte věštce (2008) (pořad)

Dyk je to dobrý, co tady dělají ty odpady?! Za trest místní odpadáře stihne nespavost a pak teprv poznají, zač je toho Vlastík Plamínek.

Zázraky přírody (2009) (pořad)

Tohle by byl bezchybný pořad, kdyby tam byl jen Vladimír Kořen a kdyby se Maroš Kramár přestal snažit o vtipy. Bohužel z nějakého důvodu pan Kramár pořád nějaké frky produkuje, navíc tam pořád zve hosty, kteří zdržují od zajímavých pokusů. I když musím přiznat, že nedávno jsem viděla díl s hosty Moravec, Czendlik, Nekonečný a to byla pecka. Škoda, že ČT nemá koule udělat z toho plnokrevný vzdělávací pořad plný pokusů a tlačí to furt do kolotočářského bahna.

Otázky Václava Moravce (2004) (pořad)

Václave, já pořád čekám, kdy pozvete toho Dana Nekonečného, jak jste slíbil v Zázracích přírody.

Šípková Růženka (2001) (seriál)

O příběhu se mluvit nedá a Žilková je mi tradičně sympatická asi jako klíště v tříslech. Ale podle zdejších komentářů jsem vytušila, že Václav Vydra to ještě rozjede, takže se těším za předem mu uděluji 2 hvězdy.

Farmář hledá ženu (2010) (pořad)

Na smrt romantičtí tvůrci ani za mák nepochopili, v čem je kouzlo úspěšné reality show. Totální marnost nad marnost. Doporučuju rejžovi slovenskou verzi.

Mami, ožeň mě (2011) (pořad)

Bizarní přehlídka těžko definovatelných idiotů protkaná skvělými hláškami. Tohle nepřekoná prostě nic, nic, nic. Dokonalé díky Hudákovi a Barboře Vallové.

Farmář hledá ženu SK (2010) (pořad)

Těžko to hodnotit. Je to rozhodně lepší, než česká verze, protože slovenští sousedé hned odhadli, že něčeho takového se může zúčastnit jen idioti nebo nevyléčitelně naivní, životem zklamané ženy s fatálně zastřeným úsudkem. Inu tvůrci toho využili a pořad obšťastnili přítomností komentátora Mišo Hudáka, který čte literární skvosty Barbory Vallové. Nová série je bohužel o tyto dva elementy ochuzená a taky to podle toho vypadá. Nuda, 500 odstínů šedi, sem tam fór. První 3 série nepřekonatelný trénink bránice.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

To, co se odehrává v zatím poslední šesté sérii, je naprostý nářez. Z celkem nevinného, zábavného pořadu se vyloupl brutální, nadupaný dokument o tom, co se děje v jiných patrech života, než se běžně pohybuju. A už to není zdaleka tak jednoduše vtipný teda. Bizarní díl z učňáku, který jsem si myslela, že už nic nepřekoná, dorovnal díl z Mohelnice - tady v kuchyni vidíme kluka, který prostě objektivně nemá pohromadě ani všech pět koleček, ani vlastní oči, nedá dokupy ani jednu smysluplnou větu. Jak se může stát, že tohle dítě odmaturovalo? Popravdě si nejsem jistá, že až by někoho otrávil (a ono by se to určitě jednou stalo), že by byl schopen výkonu trestu. Co mě trvale vytáčí a štve, jsou hysterické komentáře lidí na adresu Pohlreicha - o vulgarismech se nedá mluvit a nikdy nedalo, v kuchyni prostě nejste na baletu (nehledě na převzatý formát, což se omílá už pomilionté). V nové řadě už navíc vyklidněný Zdeněk ani nadávky neužívá, no stejně se zvedla vlna kárajících moralistů motajících něco o tom, jak je tentokrát ubližováno dětem, provozním, zvířatům a snad i česneku. Já teda nevím, ale já vidím zenově mírného šéfa, který má svatou trpělivost s neschopnými lidmi, které se snaží něco naučit, který ukazuje rozklad učňovského školství, hledá po městě kluka, co nechodí do školy a neuvěřitelně klidně usměrňuje ječící matku retardovaného kuchtíka. Prostě zatím nová serie naprostá pecka, těším se na další díly.

To je vražda, napsala (1984) (seriál)

S tímhle seriálem jsem vyrůstala, stejně jako s Dallasem třeba. Dnes už na to nevydržím koukat, nicméně nemůžu Angele Lansbury zazdít ta společná léta, co jsme spolu prožily. Těch milých dopolední, kdy ona řešila vraždy a já bronchitidu, těch nebudu litovat nikdy!