Mulholland Drive (2001)

Úctyhodné dílo. Doporučuji si na to vyhradit klid. Nedívat se jako já během jízdy vlakem... Film složitější na pochopení a v diskuzi k filmu se někdo zmiňuje, že se před promítáním v kině rozdávalo "10 klíčů k filmu od Davida Lynche"... ne, že by mi pomohly, ale vám třeba bodnou. Po přečtení vysvětlení po shlédnutí filmu mi celý film došel a zanechal ještě lepší dojem...

jOBS (2013)

Piráti ze Silicon Valley v trošku horším podání a se zbytečně velkým procentem záběrů na integrované obvody. Avšak i tak pěkný motivační film.

Pacific Rim - Útok na Zemi (2013)

Co na to říct... snad jen ubrat tu trochu děje, která tam byla a přidat akci a film by byl fajn. V 3D to není špatné, ale dá se u toho v kině celkem snadno usnout :(

Rallye smrti (2008)

Odpočinková akce připomínající hraní Unreal Tournament (ať už hudbou, nebo nereálně brutálním vybavením aut). Hvězdy dávám za návrat do vzpomínek hraní UT.

Argo (2012)

Nejhorší na Argu je, že od něj očekáváte hodně a pak přichází mírné zklamání... Napínavý začátek a očekávaný konec. V průběhu filmu snaha vzbudit v divákovi emoce se dostavila jen v domnění, že tu ta snaha opravdu je... A americká vlajka vlající v poslední objímající scéně za dveřmi je kýčovitým důkazem toho, že jiný film Oscara vyhrát nemohl ... Za dobrou atmosféru a námět 3*

Piráti ze Silicon Valley (1999) (TV film)

Wow! Tak trochu životopisy Jobse a Gatese z pohledu firem, které je obklopovali a které oni dotáhli na vrchol... Opravdu poučný a před začátkem semestru motivační film pro ajťáky :-)

Chuck (2007) (seriál)

Typický klučičí seriál- akční žánr, skvělé soundtracky hlavně v podání skupiny Cake, dobře zvládnuté akční scény, humorné vsuvky a hlavně nádherné herečky v čele se Strahovski ala Sarah! Navíc všechny díly zmáknuté na 100%. Tato kombinace dělá z Chucka mou seriálovou jedničku! Škoda jen, že skončil 5. sérií...