Backlight (2010)

Jedním slovem SRAČKA! Jedna hvězda s odřenejma ušima.

Chappie (2015)

Když člověk přehlídne nějaký ty přehnaný nesmysly je to dobře koukatelná záležitost. Nenudil jsem se od samýho začátku až do konce a to mluví za vše. Za mě dobrý!

Železná srdce (2014) odpad!

Tak tohle už je ale opravdu hodně stupidní záležitost a kdo to nevidí, měl by se jít léčit!

Na život a na smrt (2013)

"U.S.A." i islámská havěť jsou obojí zmrdstvo jak se patří. O tom každý kdo má mozek nemusí dlouho přemýšlet (kromě vysokoškoláků žijících podle učebnic a tabulek... těm to nedojde nikdy jelikož co je neučili prostě není pravda nebo to dokonce neexistuje) Jo hold není nad to používat vlastní mozek, umět si udělat z hlediska faktů vlastní názor a nekopírovat všechno celý život podle toho co někdo tvrdí jelikož to tvrdit musí (člověk s mozkem jistě pochopí) Jinak film každopádně dobrej! Jinak co z toho plyne? Každý si má žít ve své zemi a nesrat se jinam. Multikultura nikdy nebude bezproblémově fungovat. Islámský pomatenci ať si žijou ve svejch jeskyních, horách a pouštích, Amerika ať se do nikoho nesere a nesnaží se zbytečně maskovat rádoby světovým mírem drancování a rabování cizích zemí. Až jednou všem včetně opic z afriky dojde kam patřej a že tam maj i zůstat bude zase všechno jak má být, jinak nás tohle zvěrstvo čeká jednou i tady a je relativně jedno, který opice to rozpoutaj.

Duch žraloka (2013) (TV film) odpad!

No ty vole to se nedá :-D

Ledová smrt (2006)

Zalepení otevřený zlomeniny holeně vteřiňákem opravdu pobavilo :D

Evidence (2013) odpad!

Ačkoliv jsem se hodně snažil... tohle prostě nedokážu dokoukat. Vrah s autogenem. Proč né že? To přece neni žádnej problém tahat za sebou vozejk se dvěma dvoumetrovejma bombama kyslíku a acetylenu. Pěkně si jezdit po dvorečku a číhat na oběť s jiskřícím škrtátkem v ruce a svářeci helmou na hlavě. To je vyloženě takový pohodlný a velice efektivní způsob vraždění. Lepší už by byla snad jen flexa. Pěkně si s sebou tahat navíjecí kolo s prodlužkou to by bylo moc fajn.

Paralelní světy (2012)

Co říct? Snad jen to, že každý člověk, který má aspoň kousek zdravého rozumu pochopí, že by při takovémto setkání dvou gravitačních polí fungovalo všechno úplně jinak. Protihmotu snad radši ani komentovat nebudu. Pokud ale bude člověk brát tento film jako pohádku určitě to není špatná volba a stojí za to jí vidět.

ATM (2012)

Bože můůůj před bankomatem stojí nějakej chlap!!! On tam stojí!!!! To je hrůza!!! Co jen budeme dělat?!!! :D Jak někdo může natočit tak strašnou zhovadilost??? Vyberou prachy otočej se a viděj venku stát chlapa. Okamžitě se poserou aniž by vůbec věděli co tam ten chlap vlastně dělá a začnou zběsile panikařit. Venku někdo stojí a to prostě logicky znamená, že nás chce zabít :D Taky přemýšlím jestli se vůbec může stát, že by měli 3 lidi strach z jednoho hňupa , kterej evidentně nemá ani žádnou kloudnou zbraň. No hodně moc nesmyslů provázelo tento film, ale třešničkou na dortu bylo uškrcení člověka šňůrkou od žaluzií :D To už opravdu může napadnout jen idiota. Divím se , že se rovnou nezeptal: Prosím tě mohla bys mi půjčit vlas? Potřebuju tady někoho uškrtit.