Americký kickboxer (1991)

Klasická bojová akčńárna vychází ze stejného modelu, jako slavný Rocky... s tím, že kolekce Rocky byla o 100% propracovanější nejen ve scénářích, ale také i v soubojích. Závěr pouze *

Mrňousci (2006) (seriál)

Působivý animáček, který má své osobité kouzlo.. Výborné zpracování, skvělý zvuk, nechybí napětí i svérázný humor.. U mě bez chyby 100%

Mise 1549: Boj o budoucnost (2005)

Tento snímek byl pro mě hodně velkým zklamáním.. Mrtvý scénář, vizuální efekty podprůměrné, celkový děj působí hodně zmateně. Závěrem bych tento film definoval, jako velkou slátaninu, kde proti sobě nemyslně bojují ve zvráceném čase samurajové vs commando.. Snad jen za výpravu a za " army " styl hodnotím 2 ** jinak opravdu slabé, jako 3krát převařený ruský čaj

Báječní a bohatí (1987) (seriál) odpad!

Další přihlouplý seriál o společenském měřítku duševně chudých lidí = 0%

Čaroděj (1978)

Film Čaroděj nabízí velkolepá hudební čísla od geniálního producenta Quincy Jonese ( " Ease on Down the Road " a " Brand New Day " ) i skvělé herecké obsazení ( Richard Pryor a Diana Ross ). Michael Jackson si v nezapomenutelné roli strašáka začal budovat svůj status celosvětového fenoménu a legendy. Skvělá pestrobarevná show, plná zajímavých hudebních zážitků ****

Lady a Tramp (1955)

Tento dojemný příběh si nyní svým kouzlem získal novou generaci diváků díky výborné animaci, nezapomenutelným písním a také jednomu z největších milostných příběhů, které se kdy objevily ve světě aniovaných pohádek. Dovoluji si napsat, že tento snímek patří na samotný vrchol z tvorby Walta Disneyho 100%

Muži v naději (2011)

Kam se hrabe Medvídek nebo Nestyda.Tento skvěle natočený film od Jirky Vejdělka je úplně jiný level. Reálný příběh současné doby, kde nevěra je každodením chlebem mnoha lidí ....... Děj má vtip, skvělé hlášky, komické situace i tragickou vsuvku, která ovšem měla patřit k tomuto filmu, na kterém se podíleli i výborní herci, kteří svou úlohu splnili na jedničku. ****

Modelky na zabití (2005) odpad!

Na tuto hloupou komedii, která v podstatě nedává žádný smysl se opravdu nehodí dívat.. Mrtvý scénář, nesmyslné dialogy a celkové zpracování hodnotím, jako kulturní žumpu 0 %

Koralína a svět za tajnými dveřmi (2009)

Vizionářský režisér Ukradených vánoc Tima Burtona uvádí velkolepé filmové dobrodružství vytvořené pomocí fázové animace, které vzniklo na motivy populární knihy Neila Gaimona. Geniální animované dílo s tajemnou atmosférou a dětským příběhem*****

Ples upírů (1967)

Režisér a spoluautor scénáře Roman Polanski ( Pianista, Rosemary má dětátko, Čínská čtvrt´) si prostřednictvím tohoto svérázného počinu vyřizuje účty s upířím žánrem. Ztvárnil také roli Alfréda, ustrašeného učedníka chátrajícího odborníka na vampirismus ( Jack MacGowan ) ... a zamilovaného ochránce překrásné Sarah ( Sharon Tate ), ze které chce hrabě ( Ferdy Mayne ) učinit přízrak svých snů. Komedie, která se do diváka zakousne a nepustí ****