Velma - The Candy (Wo)man (2023) (epizoda) odpad!

Tak po druhém díle nejspíš končím. Bože, tak je tak trapné, že to není ani možné.

Zaklínač: Pokrevní pouto (2022) (seriál)

Nádherné přírodní scenérie Islandu. Vážně. Za tohle 5/5. Ten zbytek nemá ani cenu rozebírat. Se Zaklínačem to nemá absolutně nic společného. Naplno se ukázala síla babráků De Barra v rukou Netflixu. Jakmile totiž mají napsat něco svého, co by nemělo oporu, tak z toho vyjde něco, co pravidelně vychází z lesního trola. Týden mrtvého...Jsou to jenom 4 díly, ale raději doporučuji se dívat z okna, vařit nebo i plést. Mimochodem kdyby to mělo jiný název, tak si ani nikdo nevšimne, že je to Zaklínač. Až tak bolavě generické fantasy to je.

Harry a Meghan (2022) (seriál) odpad!

Já jsem to zvládl! Přísahám, že jsem to zvládl! Dostanu medaili? Jak to shrnout: Ona je ukňučená blbka a on je blb, který o všechno přišel:)

Avatar: The Way of Water (2022)

Obrazová orgie. Naprostá. Špička (bohžel pár scén vypadá jak z nějaké počítačové hry) Ale ten zbytek. To je tak, když vypatláte 90% rozpočtu na triky a výpravu a zbylých 10 % vám zbyde na scénář, co má každé druhé dražší porno pomalu lepší. Navíc v poslední 1/3 jsem už naprosto fandil lidem a přál si minimálně jaderný holocaus poloviny planety. A obzvlášť nesmysl, že opět něco jako orbitální bombardování neexistuje. Přál bych si, aby se Cameron vrátil do let, kdy točil nejenom vizuálně skvělé filmy, ale i filmy, co mají i nějaký inteligentní děj. Bohužel tady je to čistě u vizuálu a začíná to nechutně připomínat sérii Transformers... Mimochodem by mě fakt zajímalo, co někteří zdejší diváci viděli, ale úroveň emocí a té "rodinné" provázanosti je na úrovni Ordinace v Růžové zahradě atd....Naprostá tragédie. A i to, že film defacto získává na začátku od fanoušků vysoké hodnocení a přesto se nedostal přes 80 % spíše vypovídá, že doba už je někde jinde a virtuální orgie roku 2009 už v roce 2022 nestačí. Aspoň některým:)

Harry a Meghan - Epizoda 1 (2022) (epizoda) odpad!

Nevím, co jsem čekal. Ale že to bude až taková sračka jsem vážně nečekal. Ona je ufňukaná blbka, co si myslela, že se z ní všichni podělají a on je chlap, co ji odevzdal majetek, koule, duši a nevím, co ještě. Tohle fakt není žádné "odhalení", tohle je regulérní fňukání v režii Netflixu...Nic víc. A takoví uživatelé jako clericuzio, no každý je nějaký, ale pochybuji, že to chlapec už viděl všechny 3. díly, když to před chvíli teprve přistálo na Netflixu....

Wednesday (2022) (seriál)

Skvělé. Ano, pokud nemáte rádi tvorbu Burtona, tak nejspíš se Vám nebude líbit ani toto. Ale za mě skvělé. Příjemné, pár hezkých zvratů, vizualizací a hlavně hlavní postava. Tu si prostě zamilujete.

Ježek Sonic 2 (2022)

Váhal jsem mezi 3 a 4, nakonec to jsou lepší 3 hvězdy, protože první film se mi líbil více. Není to špatné, rozhodně to potěší lidi, co znají a hráli Sonica (jen ne tu blbost z roku 2006:)). Ale něco tomu chybí, nedokážu říct co. Neurazí, ale taky to není něco, co chcete vidět do roka znovu. Rozhodně je to ale stále povedená herní adaptace a těch je setsakra málo.

Kingsman: První mise (2021)

A já to například řadím před 2. díl této série. Já jsem si to užil. Není to nic světoborného, ale režisér mi dal přesně to, co jsem od něj očekával. A už kvůli Rasputina je fajn to vidět. A to přesto, že má nějakých 10-15 minut maximálně:)

Andor - Teď jdem ven (2022) (epizoda)

Jediná věta, která zde byla pronesena, ve mě vyvolala mnohem větší emoce než celá nová "trilogie" dohromady. A to byla naprosto prostá věta. Prostá, smutná a zdrcující.