Rebel Moon: První část – Zrozená z ohně (2023)

Co na to říct. Velice podprůměrná a hlavně hloupá sci-fi, kdy si po shlédnutí už nebudete pamatovat, co se tam vlastně stalo. Hlavní hrdina je asi tak oblíbený jako Rey ve Star Wars a hlavně stejně sympatický. Sofia naprosto přehrává a sází jedno klišé za druhým. Vlastně celý film je jedno velké klišé. Dvě hvězdy jsou za výpravu, masky a likvidaci hloupých a naivních mimozemšťanů. Zbytek fakt za to nestojí. Děj? Pitomý. Dialogy? Pitomé. 7 statečných z Wishe? Máme. Milionkrát zpomalený záběr? Máme.   Snyder by neměl nic točit, pokud mu někdo nenapíše kvalitní scénář. Ani by se na tom neměl podílet....Vyloženě zklamání a čekám, co přinese ten "druhý" díl.

Batman: Zkáza Gothamu (2023)

Více než depresivní zpracování Batmana, odehrávající se za prohibice. Rozhodně mám raději tyhle netypické zpracování a alternativní linie historie Batmana než ty klasické.

65 (2023)

Aby to dostalo více jak 3* tomu něco chybí. Není to hlavní postavou, kupodivu to Adamovi sedí. Problém je ten, že je to vlastně jenom průměrné a nicneříkající sci-fi. Ano, vyvrcholení je lepší akční nálož. Ale pořád to nezachrání "chodící" film. Film měl tolik možností, jak toho využít. Už samotné zasazení dávalo malou šanci na to, že to bude více než průměr. Žel bohu áčkový herec dostal céčkový scénář.

Ahsoka - Část 8: Jedi, čarodějnice a vojevůdce (2023) (epizoda)

Jsem spokojený? Je to lepší jak finále 2. série Manda? Není. Ale rozhodně jsem neočekával něco grandiózního, kdy by pomalu přiletěla Hvězda Smrti s Palpatinem...Je to otevřené zakončení, které otevře cestu nejspíš k 2. sérii a ideálně bych to viděl na film. Či lépe trilogii podle staré "Thrawnovy trilogie".

Ahsoka - Část 6: Daleko, předaleko (2023) (epizoda)

Ten nástup jeho legií. I to bohatě stačilo:) A Ezra? Velice milé překvapení, co se týče podoby. Nějak tak si člověk představí vyhnance po letech samoty. A když jsem viděl render animovaného Ezry s fousy a teď naživo. Ano, tvůrci to trefili. Ale celkově Thrawn. Okamžikem, kdy promluví, tak víte, že Nová republika je u konce.

Ahsoka - Část 5: Stínový válečník (2023) (epizoda)

Vidět 1. generaci klonových vojáků ve skutečném brnění a ne CGI je něco, co člověk chtěl vidět už hodně ale hodně dlouho. A ten zbytek? Lahůdka:) A lidé jako krvinka skutečně dokazují, že bez znalostí předchozího seriálu Rebels a CW Vám to absolutně hovno řekne a budete akorát za hlupáka, když nevíte, co je to Purrgil:)

Ahsoka - Část 4: Ztracení Jediové (2023) (epizoda)

Baylan je skutečně rytíř Jedi. Dark Jedi. Přesto je to rytíř. Ve zbroji a "těžkým" bojovým stylem je naprostým opakem Ahsoky. A je vidět, proč ji tolik nenávidí.

Ahsoka - Část 2: V potu tváře (2023) (epizoda)

Qui-Gon byl probodnut přesně a hezky doprostřed břicha, Sabine na okraj oblasti břicha a když se dobře trefíte, tak defacto minete všechno důležité. Qui měl prostě smůlu. To bych více řešil 3. sestru:) Pomalu to začíná nabírat. A pokud umíte anglicky a víte název 1. knihy od Thrawnovi, co kdy vyšla, budete mít pěkný easteregg:)

Ahsoka - Část 1: Mistři a učedníci (2023) (epizoda)

Pokud jste neviděli Clone Wars a Rebels, tak se o to ani nepokoušejte. Zaprvé naprosto nebudete tušit která bije, zadruhé neoceníte malé camea jako například Clancy Brown. Neoceníte ani mladého senátora. To jméno Vám nic neřekne atd. Prostě tohle je neoficiální 5. série Rebelů a bez znalosti předchozího díla Vám to nic neřekne a pak budete "hodnotit" jako yeniczek atd. kteří si mysleli, že bez znalosti seriálu to dají. Ne, nedají. A pak ještě blbě popisují, co se děje:)

Africké královny - Královna Kleopatra (2023) (série) odpad!

Už jenom z principu si tahle sračka absolutně nezaslouží jiné hodnocení. Doufám, že Netflix prohraje všechny případné žaloby...