• Rodinný

Mr. GS (2008) (pořad)

Miluji Uvolněte se prosím a myslím že pánové Genzer a Suchánek jsou na tom podobně. Možná proto vznikla talk show Mr.GS, ovšem je třeba zdůraznit, že kvalit Uvolněte se, zdaleka nedosahuje. Né že bych se při sledování nebavila. Jen humor výše zmíněných pánu mi přijde jednoduše slabší. Tam kde se Jan Kraus dokáže i z nudné debaty pomocí vtipných poznámek stvořit zábavnou show, snaží se Genzer s Suchánkem tuto show stvořit za pomocí buranských narážek a místama trapného parodování. Mr.GS má svůj specifický druh humoru a myslím, že tu půlhodinku dokáže zabavit.

Vánoční prázdniny (1989)

Na Vánoční prázdniny nedám dopustit. Každý rok si jej přesně na den 24. prosince pouštím a bez Clarka, Ellen, Audrey a Rustyho si už vánoce ani neumím představit :) Nezapomenutelné scény se stromečkem nebo připečenou kočkou a tuna zábavných gagů a hlášek dělají z Vánočních prázdnin bezvadnou komedii k pohodovým svátkům jakým vánoce jsou.

Titanic (1997)

Velkolepý film o jedné krásné romanci na pozadí velmi smutné tragédie. James Cameron se po Piraňích, Vetřelci a Terminátorovi vydal cestou přeslazeného dojáku a ono to zabralo :) Skvělý Leonardo DiCaprio a úžasná Kate Wisnlet spolu tvoří jádro nádherného příběhu. Brilantní herecké výkony těch dvou jsou dechberoucí. Velký rozpočet se podepsal na kvalitě zpracování a efekty se opravdu nešetřilo viz. Scéna potápějícího se Titanicu. Od prvního shlédnutí se Titanic zařadil do mého pomyslého TOP 10 nejoblíbenějších filmů a mohu jej doporučit všem, kteří se rádi podívají na kvalitní snímek.

Hostel II (2007)

Pokračování velmi kontroverzního snímku se vrací v brutálnějším kabátku. První Hostel mnoho lidí pozvedl ze židle svým syrovým vyobrazením násilí a mučení, stejně však taky jako špatným scénářem a nelichotivým vyobrazením střední Evropy. Dvojka směle pokračuje v načatém tempu a opět se můžete těšit na spoustu nechutností (kanibalismus s stolování, jak kleštit muže, cirkulárka 10x jinak). Bohužel stejně jako první díl i Hostel 2 se snaží diváka ohromit namísto propracovaným scénářem a vytříbenými hereckými výkony, spíše svou přemírou brutalit a to je málo. Fanoušky exploitation Hostel 2 nezklame, to co od filmu čekají a našli v jedničcce, najdou i tady. Pro nás ostatní je to málo.