2Bobule (2009) odpad!

Ubohý, debilní, nevtipný, prostě typickej českej film.

Hra s nevěrou (2005)

Celkem překvapivý, moje oblíbená herečka, ale stejně to k těm top filmům určitě nepatří.

Ošetřovatel (2011)

Párkrát sem se fakt zasmál, ale takových filmů je strašně moc navíc s tímto příběhem.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Nato, jak to měl bejt nejlepší díl série jsem se těšil, ale sem celkem zklamanej. Né že by to byl propadák, ale furt byla 3 ve všech aspektech lepší, děj, tempo, akce.

Zachraňte vojína Ryana (1998)

Jeden z mála válečných filmů, který jsem viděl, a i z těch mála, to byl první, který mě opravdu zaujal, a celý film se nato dalo dívat!

Holky v balíku (2006) odpad!

Já nevim, prostě píčovina bez příběhu bez čehokoli.

Twilight sága: Zatmění (2010)

Nejlepší z prvních tří dílů, parádní trojúhleník, vymyzely takový ty zbytečný dialogy o ničem a navíc konečná bitva, která konečně za něco stála, a nebyl tam jeden upír proti druhému. Opět na dvě hodiny zabaví.

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Jestli jednička byla pro mě přeromantikovaná, tak jak říct tomuhle dílu?určitě slabší díl, než první, ale furt se nato 2 hodiny díváte a čekáte co se stane.

Stmívání (2008)

Určitě film, na kterej se dá dívat, sice někdy až přeromantikovaný, ale dobrej nápad, dobrý herci ještě příběh nějak vyladit a bude to ok.

Spolubydlící (2011)

Tak tohle byl horor asi jako je Harry Potter animovanej film, klasickej podprůměrnej film, kterej ničim nepřekvapí.