Hra na oliheň (2021) (seriál)

To sa na stretávke po rokoch stretne Batoru rowaiaru koncept s Takeši džó disciplínami a farbičkami z I´m cyborg but that´s OK, v barovej telke ide Parazit a tak si hovoria: poďme spraviť niečo originálne aby to zarobilo kopu bubákov. Nie, nie je to nič originálne, všetko z toho tu už bolo a v lepšom a chytrejšom vydaní a väčšinu "zvratov" som prečítal tak tri časti vopred. Že Kórejci vedia, vieme už dvadsať rokov a preto vieme, že vedia aj lepšie. Hit to je práve preto, že nie všetci to vieme. A nemá to Kou Shibasaki ako fenomenálnu Mitsuko Souma. P.S. To ste si fakt nevšimli, že stačilo vymeniť vrecká s guličkami a mohli všetci žiť ?! P.P.S. shockig spoiler na druhú sériu - 1 je otcom 456. 6/10

Ivan Hrozný (2014) (TV film)

Veľmi nešťastné analógie (Livonske vojny a Pakt MR) od historikov, ktorí by si presne na toto mali dávať pozor. Na druhú stranu je radosť vidieť reálne korene protiruskej propagandy v populárnovedeckom dokumente. 5/10

Líbáš jako ďábel (2012) odpad!

Fontána pre Bohunu 3. Bez pesničiek a čokoládových anjelikov. Veľmi zlé.

Muzzikanti (2017)

Naprosto nechápem prečo niekto s talentom, sexappealom a krásou Michaliny Olszanskej vezme rolu v takejto sračke, nota bene keď v ten istý rok hrala v ruskej megaprodukcii Matilda. A film? No, Fontána pre Zuzanu 3 v Beskydoch. Ale s Michalinou Olszanskou. 4/10

Pasažéři (2016)

Vizuál, hudba a herci. Chvíľami to vykráda Sunshine. 7/10

Domek z karet (2013) (seriál)

Tak strašne wannabe cool, až to pôsobí nereálne a vykonštruovane. 7/10

MILF (2018)

Naprosto zbytočný film o troch ženách čo si na dovolenke narazia zajačikov. Ale ak pretrpíte hodinu, uvidíte že Virginie Ledoyen je aj vo svojich štyridsiatich štyroch totálne sexi. 4/10

Brave New World (2020) (seriál)

To tu ako nik, ani scenárista netuší, že to nie je originálny scenár ale Huxleyho opus magnum?! Prvý diel vizual OK ale dejovo sračka. Huxleyho kniha nie je o sexe a je omnoho prepracovanejšou dystopiou než Orwellova 1984 nanešťastie to vzal pod krídla Netflixu takže to má zatiaľ s rafinovanou predlohou spoločné len postavy, prostredie a somu. Ja chápem, že dnes rozmýšľať nie je sexi ale keď chcú kurviť bibliu prvou signálnou nech ju nevolajú biblia. 4/10

Éra samurajů: Bitva o Japonsko (2021) (seriál)

Opatrných 5 po prvej časti. Moje milované Sengoku a jeho záver rukami "japonského triumviratu". Po skončení komentár revidujem.

Deník strojvůdce (2016)

Strašná šupa. Som veľmi rád, že niekto ešte dokáže natočiť takto milý a dojímavý film bez povinnej jazdy politickej a kultúrnejkorektnosti. Aj keď v ňom ide o to, aby ste konečne zrazili toho prvého. Nina Jankovič! 10/10