Plán 9 (1959) odpad!

Svätá makrela ! Povesti neklamali a najznámejší majstrov "majstrštyk" je naozaj geniálne zlý. Fakt je, že som čakal väčšiu zábavu, na druhú stranu som sa nenudil. 0,000001/10

Rockman.EXE (2002) (seriál) odpad!

Americký pokus o napodobenie anime. Nedodal som márny pokus ? Takže márny.

Komisař Rex (1994) (seriál) odpad!

...a potom Rex hrdinským surfovaním po internete vypátral Bin Ládina.

1 Night in Paris (2004) odpad!

To snáď nemyslíte vážne. To že sa Paris vyzlečie a ukáže aká nemožná , áno, NEMOŽNÁ je v posteli si nezaslúži nič inšô ako odpad. Ktorékoľvek porno je zábavnejšie, vzrušujúcejšie a pritom profesionálnejšie "zahrané" i "zrežírované".

Od kolébky do hrobu (2003) odpad!

Toto je vážny odpad. Všetko je cool. Hrdinovia sú hypercool. Dobrí hrdinovia sú ultrahypercool a počúvajú rap. A potenciál Jeta Li nie je využitý. Ešteže po tomto grce stretol Yimou Zhanga.

Hvězdný lovec (1996) odpad!

Ako sci fi odpadové, ako (nechcená) paródia Edwoodowsky skvelé. Ten sfetovaný týpek je hviezdou filmu.

Pokémon (1997) (seriál) odpad!

Seriál, ktorý robí neskutočne negatívnu reklamu japonského anime. Ak sa niekoho spýtate či pozná nejaké anime, tak drvivá väčšina povie, že pozná tento shit. Pokémoni majú dobrý nápad ale tak na jeden film nie na x+100 dielny seriál. Samotný námet nestačí na to, aby vznikol kvalitný serál, je potrebné mať aj nejaký príbeh, pokiaľ možno kontinuálny, aby seriál ako celok vedel čo chce povedať. Takisto by mal mať dobre napísané postavy, ktoré vedia o čo im ide. Pokémoni nič s predchádzajúcich ingrediencií nemajú. Takže ak chcete kvalitné anime seriály siahnite radšej po Kenshinovi, Dragonball, Inuyashovi, Slayers etc. a tejto Sibylou predpovedanej katastrofe z východu sa vyhnite veľkým oblúkom skôr, než vás dostanú Pikachuove blesky.

Ztracený svět (1999) (seriál) odpad!

Jasný dôkaz Cocacolonizácie a jej Cocakultúry .