Time Share (2018)

Rozjede se to velice dobře a rikal jsem si, ze by to mohlo byt něco mezi Kafkou a Volným pádem. Ale kdepak. Postavy reaguji na to, co tam necitim. Tvurci nezvladli znazornit system (ten hrozivy plan), ktery nici ty, kteri jsou jeho cilem, i ty kteri mu pomahaji, takze reakce akteru pak vypadaji hodne smesne. (Teda krome toho, ze dovolena v takovem letovisku je sama o sobe peklem - ale to si postavy nemysli). A pak uz je to jen polopaticke, uřvane. A směšné. A zabijou to a nakonci je jen blba chut z nevyuzite sance ...

Půjčovna masa (2018) (seriál)

Tohle jde prostě uplne mimo mě. Jako by to tocili na Marsu.

Jak si nepodělat život - Nonstop lahůdky (2019) (epizoda)

Je mi za Hrebejka fakt stydno. Hra na poetiku, a přitom s clovekem mlati trapno od futra k futru. Zacatek se jeste dá. Ale druhá polovina, kdyz jsou tvurci nuceni pracovat s pribehem a uz jim nevystačí jedna linka o zajímavé nasrane holce, je totalnim pruserem. Herci musi deklamovat naprosto tvrde dialogy, rozuzleni je to nejvetsi banalitou, aby se tvurci vesli do metraze. Tohle by se fakt nemělo točit!

Outsider (2020) (seriál)

Dobrej rozjezd, ale nakonec je to spis takova anekdota. Napeti se zmenilo v Nedelni chvilku poezie, pohřeb v taskarici

Psychiatr (2018) (seriál)

Zoufale nudná věc, kde každý je tak nějak nepatřičný. Psychiatr - amatersky detektiv, který silou sve osobnosti řídí lidi kolem sebe (ale tu silu mu neverite), policejni komisar s nulovym vlivem na vse (vcetne scenare). V puli serie jsem odpadl.

Tenkrát podruhé (2019)

Je to nadhera, kdyz sentimentalni vec neni sentimentalni diky britkym dialogum, sviznemu deji a spouste vtipnych situaci. A takove je presne Tenkrat podruhe. A je to tak dobré, ze ten skutecny sentiment na konci zvladnete bez nauzey.

Tady a teď (2018) (seriál)

Sem tam jsem se zasmal, ale po 4.dile jsem toho nechal. Nic extta zajimavyho