Avatar (2009)

Taky máte pocit že v mládí byla tráva zelenější a všechno nějak se zdálo být lepší.Jako se mi v roce 2009 zdál tento film nepřekonatelný tak s odstupem pomalu deseti let tento film hodnotím velice průměrně.Nebýt x dílů na krku, tak bych tento film narozdíl od jiných Cameronových klasik úplně vytěsnil z hlavy.

LEGO® Batman film (2017)

Prvních 40 minut jako kvalitní parodie na batmana to funguje, ale s Jokerovým plánem se z toho stává nepřehledný násilný bordel trvající hodinu.Neexistuje dneska film pro děti aby nevychovával, což mi přijde jako mor dnešní doby.Zároveň to dává dětem nejasné signály, takže jim to pouze udělá v hlavě bordel jako TDK série dospělým.Oproti TLM je tu znát pokles a velká snaha co nejvíc vytřískat na stavebnicích k filmu.

Batman začíná (2005)

Jediný Nolanův batman kterému dám plnou bylo tam více akce, než moralizování za pět peněz v čem je přeborník poslední díl.Líbilo se mi i město a jeho zákoutí.Tenhle prvek s dalšími díly úplně zanikl a nadzemku byste hledali marně.

Temný rytíř (2008)

Málokdy se mi stalo, že by mi bylo u filmu psychicky zle už vůbec jsem to nečekal u batmana.Film by se uživil i jako horror, protože nejděsivější jsou lidé sami a ne neexistující příšery.Tenhle film zvedl laťku vysoko a bohužel temný rytíř povstal z ní spadl a stal se z toho rádoby epos.

Temný rytíř povstal (2012)

Film do počtu této batmanovské série a asi Nolanova nejhorší práce.Tolik nesmyslů , děr v ději, chyb to se jen tak nevidí.Tato série asi fasuje počítače od Kriminálky Miami, protože to vše dokáže zázraky pouhým stisknutím libovolné klávesy.Nešlo to tenkrát a nejde to ani dnes.Bale je batman bojsa, raději obětuje policisty než aby střílel do teroristů.Přikázání nezabiješ, bere až moc doslovněJestli to celé mělo nějaký skrytý podtext tak já ho nenašel a nehodlám se v tom pitvat, už tak mě začíná štvát že každý film po mileniu si hraje na mindfuck jaký tu ještě nebyl.

Malé lásky (2017) (pořad) odpad!

Že sestry jsou největší drbny to ví každý, konečně to ale někdo natočil.Řeknu vám nějak je mi putna kdo si uhnal s kým co...Doufám že se dočkáme i seriálu Making of malé lásky, čistě pro mačkání hada!

Batman se vrací (1992)

Absolutně to neodbočilo od vzoru prvního dílu, ba naopak dále ho rozvíjí.Herci jsou famozní, je radost se na ně dívat.Mám ho možná radši jak předešlý díl a beru ho za vánoční film, takže když je venku chumelenice a soused zase pálí petky a napuštěné dřevo, tak je to ideální čas na přehrání

Batman (1989)

Kulisy Gothamu jsou děsivé a fascinující zároveň, líbí se mi že tam není jasně daná doba.Lidi jsou oblečení jako z 30. let, auta ze 70. a Batmanové hračky z budoucnosti.Keaton mi přijde správně šáhlej a Nicholson je pravý Joker, sorry Ledgere.S takovou lehkostí a úsměvem vraždit a držet v šachu město to by nikdo jiný tak nezahrál.Další postavy jako Alfred, Gordon, starosta jsou přesně ti herci kteří maji hrát ony postavy.

Modrý kód (2017) (seriál) odpad!

V jednom díle tam vybuchne atomovka, to mi věřte.Stupidní jsou na to scénáristé dost.Nejlepší herec je Skamene, nehraje si na nervní čivavu.Věřím že se na roli připravuje magickými oky....

Ohnivý kuře (2016) (seriál) odpad!

Já vubec netuším o co v tom seriálu jde?Děj to nemá žádný a když ano je tak povrchní že by to každý průměrný scénárista přepsal.Hudební podkres je otravný, barvy kulis jsou převážně bílé, že se dívám jestli si jěkdo nehrál s jasem, prostě nevěřím že tam někdo żije.Je to vycpávka mezi reklamními bloky na nic se to nehodí.