Já, Kajínek (2017) (seriál) odpad!

2017 je oficiálně rok, kdy morálka v našem státě spáchala sebevraždu.Můžete to vidět na hradě, u volebních uren, ale nejvíce to asi jde vidět na programovém složení našich televizï, kde místo v prime time dostane zločinec a to zločinec typu usvědčeného vraha.Možná to vrah ale není,ale s jakou lehkostí a bájivostí o všem vypráví bych se i těm dvoum zářezům nedivil.Národ mu to žere, ale hlavně měl štěstí že mu to sežralo to vypitlo z hradu.Mohl by těch zločinců propustit více a udělat Suicide squad!

Uvolněte se, prosím (2004) (pořad)

Mám rádši všechnopárty!Víte proč?Protože Kraus se v rámci zábavního pořadu snaží politicky agitovat a rád si z vás udělá srandu, pokuď mu nejdete na ruku.Odešel z ČT 1 protože i na ně to bylo moc, no a na Primě už měl také incident, ale tam takhle nevyváděl a rychle na to zapomněl, protože už by ho jinde nechtěli a to Krausovo ego by neuneslo.

168 hodin (2006) (pořad) odpad!

Kdysi jsem se na toto díval pravidelně, v posledních pár měsících je to jednostraně zaměřeno.Oni mají ten nejlepší názor, všichni ostatní jsou primitivové.Poštvávejte ty lidi za jejich peníze ještě více!Naláda ve společnosti a výsledky posledních voleb jsou jenom výsledek podobných rétorik z hlav dobroserů.Z toho důvodu tuto agitaci hodnotím odpadem a přemýšlím jestli má cenu vůbec mít televizi a platit si ji.

Diamanty jsou věčné (1971)

V mém žebříčku Bondovek je na nejhorším místě.V tomhle dílu nedává nic smysl, Bond girl je laciná holka.Schéma Bond objeví záporáka, ten mu vše vyslepičí a místo aby mu prohnal kulku hlavou tak ho buď zavře nebo knockautuje pak někam zaveze a v poslední chvílí ho někdo zachrání nebo uteče je v každé Conneryho bondovce, že si říkám že buď je Connery takový štastlivec nebo na hlavu.Ti dva zabijáci Pat a Mat svého řemesla, nejspíš utekli z nějaké parodie.Nechápu jak mohl Bond získat takovou prestiž, když první díly s Connerym jsou šablonovitá nuda, stárnoucí s každým novým dílem.Protrpěl jsem to, diamanty jsou věčné, ale demence scénáristů taktéž.

Bod zlomu (1991)

Ta zápletka, ta zápletka!To je něco tak mimozního jako kdyby klub železničního modelářství přepadával vlaky a tím si vydělával na živobytí, pak jednoho dne čekali na průjezd parní mašiny šlechtična a stalo se jim to osudným.Viděno dávno, ale doteď mám pachuť z celého vyznění filmu.Vcelku nechápu kult tohoto filmu, ale je pravda že mnoho věcí má nesmyslné hodnocení a jiné zase jsou pod červenou čárou.

Poslední akční hrdina (1993)

Název filmu je zcela správný, jsem zvědav jestli třeba v roce 2023 natočí někdo podobný svérázně pojatý autobiografický snímek kde hlavní postava hraje sebe ale zároveň sebe paroduje a napodobuje díky nespočtům hitům co i dnes vyvolávají mrazení na těle.Kdo by to to mohl být?Mám sice pár tipů, ale nikdo prostě není a nikdy nebude Schwarzenneger.Tečka

Terminator Genisys (2015)

"Miluji" filmy doby 2010 a více zejména pokračování klasik, nemluvě o remacích ale to je jiná liga.Tyto produkty umí skvěle pošlapat to, bez čeho by ani nevznikly.Na vše lze ukázat že bylo dělano s daleko větší pečlivostí a odkazem na lore toho světa.Třeba Sarah a Kylee, v této edici 2015 dostanete herce vzhledu dvojice do lepšího porna.Žádného vojáka z konce světa nečekejte, to samé o matce vůdce odporu.Obyčejná holka z 80. let?Kdeže, tohle je produkt generace Y.A co Connor středobod vesmíru, ne ne teď je z něj robot...T-1000 je Asiat(Časový paradox asi), ale ani mi to nevadilo hrát umí skvěle a otáčet se taky.No a T-800?Chodící stroj na nechtěné vtipy, z něj strach nemám vážně ne.Smutný pohled na vývoj postavy. Jo a jak to dopadlo s dějem?Zapomeňte na vše, zdejší scénaristé se domnívali že bude lepší většinu filmů škrtnout.Ano díky cestování v čase je možno tvořit nekonečné množství blivajzů z jednoho univerza.Tak já teda říkám, že uznávám jenom časovou linku od Camerona.Dvě hvězdy, jedna za T1000 a druhá za T800(I když přesně nevím proč.)

Přepadení 2: Temné území (1995)

Slyšíte to křupání?To Steven s nehybnou tváří opět láme vazy teroristům, tentokrát od třetí třídy až po mašinu!Seagal daleko lépe zvládá podobné situace než kolega Willis.

Godzilla, Mothra, King Ghidorah: Daikaidžú sókógeki (2001)

První hodinka je velice nezáživná, buduje se pozadí postav které mně v takových filmech zajímá co nejméně.Od prvního souboje to ale dostává spád, Godzilla 2001 je neuvěřitelně zlý tvor, jsem rád za toto pojetí aspoň pro párkrát.Ochránci Japonska dostávají těžce na zadek, stejně tak armáda a města.Ale nebojte s spirituální bytosti přece nejdou zabít což je lehce iritující.Jo a pokuď byste měli problém si zapamatovat čtyři tvory, tak před každou scènou vám je sličná japonka připomene.

Policie v akci (2017) (pořad) odpad!

Netřeba slov, stačí vyjádření od PČR. http://www.policie.cz/clanek/reakce-na-serial-policie-v-akci.aspx Nedá mi to musím se rozepsat, neušlo mi pár epizod toho rádoby reality show.Když pominu fakt že to mělo být zamýšleno jako pocta policii, tak nabývám dojmu že tu práci musí dehonestovat a lidé co mají záporné IQ tomu bohužel věří.Je pravda že jsem u PČR nikdy nepracoval, ale myslím si že policista situaci musí zklidnit a ne ji podle toho humusu ještě více rozdmýchávat nejlépe křikem například na psychicky nemocného až to nakonec končí něčím, co by GIBS nenechalo chladnými.Tenhle rádoby americký styl do naší krajiny nepatří, nedělejte z lidí pitomce ještě větší než jsou.Myslím si že by vyřešilo aby přes půlku obrazovky přes celou délku pořadu šlo že se jedná o fikci vymletých hlav scénáristů.