Hunter (1984) (seriál)

Jedna z posledních detektivek svého druhu, kterou pohřbily všemožné Kriminálky od Čerta až k Andělu.Hunter se spoléhá na instinkt, pořádnou pistoli, fešnou kolegyni a na posledního automobilového mohykána Dodge Monaco, jehož variace je vždy v policejních garážích.Nezapomeňte na šéfa, který je přísný ale vždy podrží.Okořeňte výbušnou akcí, holkami z 80. let, jejichž vlasy jsou nafoukané víc než horkovzdušný balón, hláškami a máte perfektní zabiják času.

Kriminálka: Oddělení kybernetiky (2015) (seriál) odpad!

Co je nejvíc přitažené na předešlých kriminálkových filiálkách?No přece používání internetu a počítačové techniky.Ale někdo měl geniální myšlenku na tom vystavět celý seriál v čele s týmem co je protivný od pohledu, dívat se na to mě silně poškozuje.

Krkonošské pohádky (1974) (seriál) odpad!

Tenhle večerníček jsem neměl rád ani jako dítê.Popravdě neznám nikoho kdo by ho miloval.Krakonoš byl hajzl, u těch tří poddaných jsem si zařazením nikdy nebyl jist jedno jsou zachráněni kvůli domnělé nepravosti podruhé dostanou na budku protože sami švindlují.Trautenberka jak se snažili vykreslit co nejhůře tak naopak jsem měl k němu největší sympatie.Jelikož jsem spíš typ Trautenberka(Rozuměj kapitalisty) než pracujícího lidu co jsou v tomto případě vykresleni jako dementi v moci vládnoucí strany v podání Krakonoše.A zvíře co udává, jo to jde jenom v našich pohádkách...

Medicopter 117 (1998) (seriál) odpad!

Tak jako dopravák Simír řeší záchranu světa, tak zde zachranná helikopterá se chová jako přebarvená helikoptéra NAVY Seals i s týmem.Stejný produkční tým a stejná země původu.Náhoda?Nemyslím si!Kobra má záchvěch v podobě prvních několik řad, tohle bylo pitomé od začátku.

Vánoční Kameňák (2015) odpad!

Celá série Kameňák je špatně pojatá od začátku, existují tisíce černých vtipů ale vždy se vyberou ty nejprofláklejší v podání zasměj se sám, poslední dva bohužel toto naplňují více než je zdrávo.Přiznám se mêl jsem naději že pátý díl bude v nečem jiném.Ano byl!Co postava to debil.Česká filmová škola a komedie s tímto snímkem vybouchly na atomy.

Dirty Mary a Crazy Larry (1974)

To jsem si dal, říkám si že bych chtěl něco s auty, něco na způsob Vanishing pointu a narazil jsem na tohle.Bohužel jsem těch 90 minut protrpěl.Všechny hlavní postavy jsou neoblíbitelné.Dirty Mary je spíše Stupid Mary, já osobně bych ji asi přivázal za tažné které bych tam schválně nechal namontovat.Larry, není crazy spíš Mentally insane, ten Mechanik je přičmrndávač v partě co ani neví čím chce být.Přerod z psychopatického zločince na typ co se chce usadit mě prostě nenadchnul.Ten Šerif nebo co to bylo, byl nejspíš vzdalený bratr Columba jen ta genialita mi přišla že je to spíše alkoholové opojení.Auta?Policejní Polary to nejlepší ve filmu, jedovatě zelený Charger 69 je prostě humus od pohledu a přejete mu skončit i s posádkou v horoucích peklech, což se bohudík taky stane.Jen to vyústění filmu je za pêt hvězd rovných-4 hvězdy za každou hlavní postavu ve filmu tak a výsledek je na světě.

Demolition Man (1993)

Blíží se rok 2018 a já říkám San Angeles se blíží v celém světě.Na povrchu bezpohlavní auta a jejich vlastníci jsou stejně bezpohlavní se sterilním chováním.Ta pravá zábava je v podzemí a zbytcích starého světa.V roce 1993 si tomu dělali srandu, no já se tomu moc momentálně nesměju.Jdu sehnat nějakého Oldse, než vyfasuju od státu Škodovku na baterky...

Profesionálové (1977) (seriál)

To nej na co se dá i dnes v TV koukat, když mi někdo řekne že je profesionál tak přemýšlím jestli dělá pod Cowleym a s Bodiem nebo Doylem.Znělka skvělé dokázala rozpumpovat organismus po nedělním obědu.Případy které nejsou ze soudku rodinný seriál, ale testosteronová orgie.No a ta auta, to nej co šlo sehnat v tehdejší době na západě.

Kojak (1973) (seriál)

Nehodnotitelné, na jednu stranu skvělá ukázka tehdejšího New Yorku a USA po všech stránkách včetně stylu policejních seriálů a to zápletek doprovodné hudby akce a podobných drobností.Na druhou díky těmto věcem se stává že epizody nedokoukám nebo se přistihnu že dělám něco jiného.Děda měl tento seriál rád, já mu nemohu přijít na chuť i když postavy jsou zajímavé.

Rychle a zběsile 8 (2017)

Skvěle natočená přehlídka hollywoodských nesmyslů, kliše, štěstěny a náhod to vše na pátou.Film aspiruje na telenovelu a parodii ve svém żánru, jestli Dom je otec tak proč tam létají skoro roky?To si chodil odfrknout občas nebo to přenášela přes rok?Deckard Shaw je kapitola sama o sobě, všichni mají krátkou pamět asi, ale charisma Stathama je nepřekonatelné!Celkově film působí jako kdyby 7 dílů předtím neexistovalo.Celý film se nesl v tzv logice herní série GTA, měl jsem často pocit že se dívám na oficiální film GTA Online.Auta?Skvělá, ale vše působilo dojmem zázraku na počkání, úpravy rychlostí jako Need for Speed.Německo má asi pořád západní a východní část, kde vládnou teroristé a Rusko?Té kradou základny jako na běžícím páse, Rusáci mají asi armádu na baterky že to za ně musí řešit banda tunerů v Lambech .Ale u filmu kde hořící auta letí pozpátku dvěstě v hodině nebo střelu odhání rukou je to nejmenší co by se dalo vytknout.